img
+48 506 944 985
Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł

Blog Maxsote

Chcąc uruchomić sklep internetowy Prestashop, należy wcześniej dokonać wyboru właściwego serwera (hostingu). Oferta tego typu rozwiązań dostępnych na rynku jest obecnie bardzo bogata i dość różnorodna. Nieodpowiedni serwer może przysporzyć wiele problemów. Dlatego warto dokładnie zapoznać się z rozwiązaniami oferowanymi przez firmy i znaleźć taki hosting, który sprawi, że nasz sklep internetowy będzie działał bez zarzutu.

czytaj całość »

Żyjemy w Europie, gdzie co czwarty z nas przynajmniej raz w tygodniu przeprowadza udany zakup przez internet, a co drugi robi to co najmniej raz w miesiącu. Czasy kiedy musieliśmy stać w kilkugodzinnych kolejkach tylko po to, aby dowiedzieć się, że została litrowa butelka octu już dawno za nami. Żyjemy w erze konsumpcjonizmu, gdzie na pólkach sklepowych nie ma mowy o jakimkolwiek braku towaru. Dziś to, czy towar zostanie sprzedany zależy tylko od Ciebie drogi sprzedawco. Codzienna walka o kolejnych klientów nie jest łatwa, ale nie musisz się bać. Na placu boju nie jesteś sam. W artykule zamieszczę najwartościowsze informacje, jakie pomogą Ci zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie internetowym. Gotowy na zmiany? Let’s go!

czytaj całość »

W internecie znajdziemy mnóstwo ofert hostingu a firmy prześcigają się w kreowaniu pompatycznych haseł mających na celu przekonanie się do ich usług. Na czym więc polega różnica pomiędzy serwerem wpółdzielonym, serwerem VPS a serwerem dedykowanym? Czy odczujemy różnicę w szybkości działania my jako administratorzy sklepu lub nasi klienci, użytkownicy sklepu? Czy warto inwestować od razu w najbardziej wydajne rozwiązania?

czytaj całość »

Jeżeli jesteś posiadaczem wielkiej witryny internetowej, która zaczyna przyciągać wielu odwiedzających, prawdopodobnie zaczynasz się zastanawiać nad możliwymi zaletami uaktualnienia Twojego obecnego rozwiązania do całkiem nowego planu hostingowego. Dla wielu firm ta kwestia sprowadza się do dwóch wyborów: VPS (Virtual Private Server) lub dedykowanego hostingu. W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na kilka podstawowych pytań, które często oscylują wokół tytułowego tematu oraz dokonamy analizy, dzięki której będziesz w stanie wybrać odpowiedni plan dla swojego przedsięwzięcia internetowego.

czytaj całość »

Europejczycy są zdecydowanie mocno aktywni w strefie e-commerce. Jeden na czterech mieszkańców Europy, dokonuje zakupów w Internecie co najmniej raz w tygodniu, podczas gdy 60% robi to raz w miesiącu. 6% z nich kupuje w sieci codziennie.

czytaj całość »

Sklepy internetowe potrafią stanowić dość rozbudowane platformy do sprzedaży produktów i usług, które przy niewłaściwie dobranym hostingu mogą sprawić wiele problemów. Chcąc znaleźć odpowiedź na pytanie, jaki hosting będzie najlepszy dla sklepu internetowego, warto wziąć pod uwagę kilka kwestii, w tym między innymi szybkość działania sklepu, prędkość wczytywania strony, pojemność oraz transfer.

czytaj całość »

Oferowane przez nas serwery oraz skalowalność platform dedykowanych zapewniają możliwość nieprzerwanej obsługi zarówno w przypadku rozwoju liniowego, jak również nagłych skoków popularności doświadczanych przez wymagające projekty internetowe. Rozwiązania, które proponujemy w obszarze usług serwerów dedykowanych, to oferta przeznaczona dla każdego, bez względu na to, jaki posiada poziom wiedzy odnośnie sieciowych systemów operacyjnych. 

czytaj całość »

Serwer dedykowany jest określany jako odrębna, fizyczna jednostka komputerowa, która pełni rolę serwera dla jednego klienta. W odróżnieniu od serwerów współdzielonych, na serwerze dedykowanym mogą znajdować się usługi dla jednego użytkownika, takie jak poczta e-mail czy serwisy internetowe, które korzystają z maksymalnej ilości zasobów sprzętowych, jakie są dostępne na danym serwerze dedykowanym.

czytaj całość »
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl