Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
  • nowość

Instagram Widget - integracja z Instagramem

Podziel się swoją galerią zdjęć z Instagrama i umieść ją w swoim sklepie!Aplikacja pozwala na umieszczenie galerii zdjęć z Instagrama w dowolnym miejscu w sklepie. Galeria może być wyświetlana w formie siatki (tak jak na instagramie), lub w formie slidera z przyciskami lewo/prawo. Moduł automatycznie połączy się z Twoim kontem na Instagramie i pobierze najnowsze zdjęcia, oraz podstawowe informacje o Twoim profilu.
instagram_widget_app_maxsote
Aplikację możesz dowolnie skonfigurować według swoich potrzeb. Możesz na przykład wyświetlić swoje zdjęcie profilowe, nazwę profilu, przycisk follow, możesz określić odstęp między zdjęciami, dodawać nagłówek i wiele innych. Standardowo galeria wyświetli się nad stopką, ponieważ jest to najbardziej naturalne miejsce dla tego typu dodatków. Możesz wybrać jedno z trzech predefiniowanych miejsc wyświetlania galerii, lub określić niestandardowe miejsce i wyświetlić dodatek w dowolnym miejscu w sklepie.

instagram_lex_rim
Dodatek jest już oficjalnie dostępny na platformie Appstore Shoper. Możesz go zakupić bezpośrednio z poziomu Twojego sklepu w zakładce aplikacje. W razie problemów z instalacją skontaktuj się z nami. Podana cena jest ceną netto za miesięczny dostęp do aplikacji.
27,00 zł
  • nowość

Kontakt w Menu

27,00 zł
  • nowość
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl