img
Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność

Pakiet startowy Maxsote

Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Handel internetowy rozwija się z roku na rok w szybkim tempie. Nie czekaj, zacznij sprzedawać online już dziś!

Pakiet startowy Maxsote to pełny zestaw oprogramowania wraz serwerem, które udostępnią Ci gotową platformę do sprzedaży internetowej. Pakiet zawiera wszystkie niezbędne narzędzia potrzebne w handlu e-commerce.

Dodatki w tym pakiecie: Oprogramowanie sklepu Shoper

Oprogramowanie Shoper to obecnie jedno z najbardziej popularnych rozwiązań w systemach e-commerce. Licencja dożywotnia pozwoli na zaawansowaną rozbudowę sklepu w przyszłości, jeśli Twoja działalność będzie takowej potrzebowała. Dodatkowo otrzymujesz dostęp do aktualizacji przez okres 1 roku.
Shoper-licencja
Serwer VPS Basic na rok

Aby rozpocząć sprzedaż i korzystać z oprogramowania potrzebujesz serwera na którym zostanie zainstalowane oprogramowanie i szablon graficzny. Nasze serwery są zoptymalizowane pod oprogramowanie Shoper, co gwarantuje wysoką wydajność. Jeśli serwer VPS Basic okaże się niewystarczający, zawsze możesz przejść na wyższy pakiet bez dodatkowych kosztów.

Szablon graficzny

W pakiecie otrzymujesz również wybrany 1 szablon graficzny, który wdrożymy do oprogramowania Shoper. Wszystkie nasze szablony są w pełni responsywne, co gwarantuje poprawne wyświetlanie się sklepu zarówno na komputerach stacjonarnych jak i na tabletach czy smartfonach.
szablon-rwd-maxsote
Certyfikat SSL

Aby wzbudzić zaufanie klientów, w pakiecie dołączamy certyfikat SSL na rok. Gwarantuje on poufność danych przesyłanych pomiędzy klientem a Twoim sklepem. Obecność certyfikatu wskazuje mała zielona kłódka przy adresie witryny.
certyfikat SSL
Standardowa cena wszystkich dodatków: 2266 zł netto
Cena w pakiecie: 2039 zł netto
Oszczędzasz 227 zł netto
W ramach pakietu otrzymasz:
  • Gotowy sklep wraz z przykładowymi produktami
  • Rok abonamentu na serwer
  • Rok dostępu do najnowszych aktualizacji Shoper
  • 12 miesięczną gwarancję na szablon graficzny
2 039,00 zł
2 507,97 zł 2507.97 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 2 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
img Bezpieczna aktualizacja
Oznacza to, że po instalacji tego dodatku będziesz mógł nadal aktualizować swoje oprogramowanie bez ryzyka utraty kompatybilności.
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl