• FLASHSALE

FLASHSALE!

Multiwybór wariantów na karcie produktów
646,80 zł 770,00 zł
DO NATĘPNEJ PROMOCJI FLASHSALE POZOSTAŁO:
0Godz0Min0Sek
?
FLASHSALE - co to jest?
W pełni automatyczna modyfikacja ustawiająca wybrane produkty do szybkiej kilkugodzinnej promocji
Jesteś zainteresowany? Kliknij.
Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł

Moduł Hot Info

Chcesz przekazać klientom ważne informacje w najbardziej widocznym miejscu? Moduł "Hot info" jest dla Ciebie!

Dodatek pozwala wyświetlać w pełni edytowalny pasek informacyjny na górze strony, dzięki któremu przedstawisz swoim klientom dowolne informacje. Moduł jest wyposażony w intuicyjny panel administracyjny umożliwiający dodawanie, usuwanie oraz edycję wyświetlanych fraz. W panelu możesz również skonfigurować sam wygląd elementu, możesz zmienić kolor tekstu oraz tła, określić czy pasek ma się przewijać wraz ze stroną, określić czas wyświetlania pojedynczej frazy oraz włączać lub wyłączać dodatek w dowolnej chwili. Dodatkowo każda fraza może stać się linkiem do dowolnego miejsca w sieci. Możesz w ten sposób skutecznie przeprowadzić różnego rodzaju kampanie informacyjne. img

Jeśli nie chcesz aby dodatek przeszkadzał użytkownikom w dalszym przeglądaniu sklepu, możesz umożliwić użytkownikom zamknięcie paska. Wystarczy, że wybierzesz opcję "Wyłączenie przez użytkownika", spowoduje to wyświetlenie małego przycisku, który zamyka pasek i zapamiętuje ustawienie przez 1 dzień.

Masz wiele wersji językowych w sklepie? Dodatek poradzi się z tym bez problemów. W każdej chwili możesz przypisać konkretną frazę do odpowiedniej wersji językowej, wystarczy wybrać z rozwijanego menu język i kliknąć w "zapisz".

Moduł posiada szerokie zastosowania. Możesz wykorzystać go na przykład do wyświetlania opinii klientów, przedstawić aktualne promocje lub zachęcać do zapisu na newsletter. Ze względu na mało inwazyjną formę, dodatek nie będzie irytował klientów, którzy korzystają ze sklepu, jak ma to miejsce na przykład w przypadku okienka popup.

Duże możliwości konfiguracji sprawiają, że dodatek jest uniwersalny i będzie wyglądał dobrze na każdym sklepie. Jeśli chcesz w dowolny sposób dostosować moduł do Twoich potrzeb, skontaktuj się z nami! Zapytaj również o możliwość integracji tego dodatku z modułem opinii o sklepie.

img

W ramach produktu otrzymasz:
  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego
  • Pomoc techniczą w zakresie obsługi modułu
  • 12 miesięczną gwarancję
97,00 zł

Optymalizacja SEO

0,00 zł
  • nowość

Social Media Widget

9,00 zł
  • nowość
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl