Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
MAXSOTE
Doświadczenie
Jesteśmy zespołem profesjonalistów specjalizujących się w indywidualnych rozwiązaniach dla branży e-commerce z doświadczeniem sięgającym 2005 roku. Nasza wiedza oraz doświadczenie w branży IT pozwala nam tworzyć perfekcyjnie skrojone sklepy oraz serwisy internetowe skrojone idealnie na miarę klienta. Wykorzystujemy najnowsze zdobycze technologii oraz nieustająco rozwijamy swoje umiejętności w zakresie technik internetowych. Zamawiając u nas sklep możesz mieć pewność, że będzie on w pełni bezpieczny i nie zabraknie w nim funkcji, których potrzebujesz.
onas_1

Jesteśmy czołowym autoryzowany-reseller-shoperresellerem Shoper Premium

Zaufało nam już ponad 5000 klientów

Wdrożyliśmy ponad 6000 rozwiązań

sklepy

ORGANIZACJA

Maxsote realizuje powierzone zadania, kierując się ustaloną i zapisaną ścieżką realizacji. Nasze procedury są cały czas udoskonalane w oparciu o doświadczenia i najnowsze trendy. Dobra organizacja pozwala nam realizować projekty szybko i precyzyjnie.
szablony

NOWOCZESNOŚĆ

Nasi pracownicy poświęcają część czasu pracy na znajdowanie najnowszych trendów i technologii związanych z e-commerce. Staramy się, aby żadna innowacja nie umknęła naszej uwadze, to pozwala nam proponować coraz bardziej kreatywne i efektowne rozwiązania.
aplikacje

KONTAKT Z KLIENTEM

Kładziemy duży nacisk na przyjazną i luźną atmosferę w kontaktach z naszymi Klientami. Nasi konsultanci są skrupulatni i dokładnie analizują potrzeby współpracujących z nami firm. Dobry kontakt z Klientem sprawia, że dostarczamy rozwiązania faktycznie potrzebne i przynoszące wymierne korzyści.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl