img
Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł

Doświadczenie

img Nasi główni programiści zajmują się rozwojem oprogramowania sklepów internetowych od 2005 roku. Maxsote to wykształceni inżynierowie, których profesjonalizm potwierdzają międzynarodowe certyfikaty, m.in. korporacji Zend. Doświadczenie jest trzonem naszego zespołu, osoby z najdłuższym stażem piastują najwyższe stanowiska i efektywnie przekazują swoją wiedzę i umiejętności młodszym pracownikom.

Organizacja

img Maxsote realizuje powierzone zadania kierując się ustaloną i zapisaną ściężką realizacji. Nasze procedury są cały czas udoskonalane w oparciu o doświadczenia i najnowsze trendy. Dobra organizacja pozwala nam realizować projekty szybko i precyzyjnie.

Nowoczesność

img Nasi pracownicy poświęcają część czasu pracy na znajdowanie najnowszych trendów i technologii związanych z e-commerce. Staramy się, aby żadna innowacja nie umknęła naszej uwadze, to pozwala nam proponować coraz bardziej kreatywne i efektowne rozwiązania.

Kontakt z Klientem

img Kładziemy duży nacisk na przyjazną i luźną atmosferę w kontaktach z naszymi Klientami. Nasi konsultanci są skrupulatni i dokładnie analizują potrzeby współpracujących z nami firm. Dobry kontakt z Klientem sprawia, że dostarczamy rozwiązania faktycznie potrzebne i przynoszące wymierne korzyści. Oferowane przez nas sklepy internetowe zamawiają klienci z Katowic, Warszawy i wielu innych polskich miast - współpraca zdalna nie jest dla nas żadną przeszkodą.
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl