Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
img
Producent
Grupa iCEA
imgKompatybilność

Pozycjonowanie w Google

IC03945
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Jak poprawić widoczność swojego sklepu, zwiększyć przychód oraz zdobyć nowych klientów? Postaw na skuteczne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google, dzięki któremu Twoja strona znajdzie się w TOP 10, a nawet TOP 3 najpopularniejszych wyników wyszukiwania w Google. Umów się na niezobowiązującą konsultację SEO, by wyprzedzić konkurencję.

Co otrzymasz podczas bezpłatnej konsultacji SEO?

Szczegółową analizę strony: kwestie techniczne, jakość contentu, ocena UX

Plan zwiększenia ruchu oraz sprzedaży na stronie

Informacje o strategiach SEO Twoich konkurentów

Poznasz potencjał sprzedażowy i rozwojowy w swojej branży

Jak wygląda konsultacja z ekspertem?

Podczas spotkania ekspert udostępni Ci swój pulpit, dzięki czemu otrzymasz podgląd ekranu jego komputera i możliwość obserwowania dokonywanych analiz. Po wykonaniu tego pierwszego kroku ekspert przedstawi Ci analizę widoczności Twojego e-sklepu, sprawdzi profil linków oraz strukturę serwisu, oceni UX wpływający na odbiór Twojej strony przez klientów, a także oceni jakość publikowanych tekstów i porówna Twój biznes do witryn bezpośrednich konkurentów. Końcowymi efektami analizy będą:

Ocena obecnej widoczności i ogólnego potencjału Twojego e-commerce

Ocena możliwości i uwarunkowań w Twojej branży

Analiza działań konkurencji

Strategia pozycjonowania, która pozwoli na prześcignięcie konkurentów

Ocena obecnej widoczności i ogólnego potencjału Twojego e-commerce

Ocena możliwości i uwarunkowań w Twojej branży

Analiza działań konkurencji

Strategia pozycjonowania, która pozwoli na prześcignięcie konkurentów

Dlaczego powinieneś zainteresować się SEO?

Wyobraź sobie sytuację, w której Twój potencjalny klient wyszukuje w Google produkt, który oferujesz i w odpowiedzi otrzymuje listę wyników. Jeśli Twoja strona znajduje się w pierwszych 3 wynikach z listy, jest spora szansa, że skorzysta z Twojej oferty. Jeśli mieści się ona w pierwszej 10 rezultatów, wciąż może zdecydować się wejść do Twojego sklepu. A co, jeśli Twój e-commerce jest poza zestawieniem TOP 10? W takiej sytuacji potencjalny klient pozostaje jedynie… potencjalnym klientem.


Pozycjonowanie jest najważniejszym elementem marketingu internetowego w świecie e-commerce. To fundament, na którym zbudujesz zyski swojego sklepu. Nowoczesne i kompleksowe pozycjonowanie oparte na fundamencie optymalizacji technicznej, wysokiej jakości tekstów i linków prowadzących do Twojej strony oraz dobrego UX to:

wysoka pozycja Twojej strony w Google,

ciągły napływ nowych klientów,

stale rosnący ruch na Twojej stronie,

rosnąca konwersja i wyższa sprzedaż

Umów się na bezpłatną konsultację SEO i zadbaj o pozycję, zyski i przyszłość swojego e-commerce!Darmowe konsultacje SEO przeprowadzają eksperci Grupy iCEA, jednego z liderów rynku SEO/SEM. Nasz partner specjalizuje się w pozycjonowaniu e-commerce i pracuje z największymi firmami, zarówno na polskim, jak i na zagranicznych rynkach. O jakość usług dba 200-osobowy zespół specjalistów, których cechuje wieloletnie doświadczenie w branży pozycjonerskiej.

quantity szt.
Mogą Cię zainteresować:
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl