img
Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł

Blog Maxsote

Rozpowszechnienie się smartfonów i innych urządzeń mobilnych sprawiło, że pojawił się nowy kanał dystrybucji przekazu marketingowego. Obecnie trafia on do potencjalnego konsumenta w każdym czasie i miejscu. Urządzenia mobilne uruchomiły potężny rynek, bowiem tworzą go niemal cztery miliardy osób – użytkowników tych urządzeń.

czytaj całość »

Gdyby ktoś Cię zapytał, jaki jest Twój ulubiony sklep internetowy, prawdopodobnie w Twojej głowie pojawiłby się obraz danej witryny – jej układ, kolory i Twoje ulubione szczegóły.

czytaj całość »

Media społecznościowe są dla nas codzienną formą przekazywania informacji i kontaktowania się z naszymi znajomymi. To łatwe w użyciu platformy, które w szybki sposób pozwalają na łączenie się z ludźmi na całym świecie.

czytaj całość »

Serwisy aukcyjne, na których możemy sprzedać wszystko w dowolnej cenie, były (ale już nie są) wspaniałym sposobem na sprzedaż swoich produktów kilkanaście lat temu. Dlaczego?

czytaj całość »

Rozpoczął się maj, co oznacza wejście w życie nowej ustawy, która dotyczy wszystkich przedsiębiorców, firm i organizacji zarówno na terenie Unii Europejskiej, jak i tych, które działają na kilku kontynentach i które przechowują wszelkiego rodzaju dane. Piszemy o RODO, bo dotyczy ona każdego sklepu internetowego – wszystkie zarządzają bowiem danymi. Oto czym dokładnie jest RODO, o czym mówi i jak przygotować się do zmian, które zostaną wprowadzone w maju 2018 roku.

czytaj całość »

Specjaliści Google’a ogłosili, że poszczególne procesory przechowujące nasze dane są szczególnie wrażliwe na ataki, którym nadano już nazwy – Meltdown i Spectre. Wiadomość jest szczególnie istotna dla tych, którzy prowadzą sklepy internetowe, bo przecież znajdują się one właśnie na serwerach.

czytaj całość »

Każdy profesjonalny projektant witryn i sklepów internetowych doskonale wie, że dobrze „uszyta” grafika jest bardzo ważnym elementem do wybicia się wśród konkurencji. Będąc właścicielem biznesu działającego w sieci, nie zawsze jesteś w stanie być na bieżąco z aktualnymi...

czytaj całość »

Żyjemy w Europie, gdzie co czwarty z nas przynajmniej raz w tygodniu przeprowadza udany zakup przez internet, a co drugi robi to co najmniej raz w miesiącu. Czasy kiedy musieliśmy stać w kilkugodzinnych kolejkach tylko po to, aby dowiedzieć się, że została litrowa butelka octu już dawno za nami. Żyjemy w erze konsumpcjonizmu, gdzie na pólkach sklepowych nie ma mowy o jakimkolwiek braku towaru. Dziś to, czy towar zostanie sprzedany zależy tylko od Ciebie drogi sprzedawco. Codzienna walka o kolejnych klientów nie jest łatwa, ale nie musisz się bać. Na placu boju nie jesteś sam. W artykule zamieszczę najwartościowsze informacje, jakie pomogą Ci zwiększyć sprzedaż w Twoim sklepie internetowym. Gotowy na zmiany? Let’s go!

czytaj całość »
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl