Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł

Nasi klienci

Zobacz poziom naszych realizacji i dołącz do grona zadowolonych Klientów już dziś!
La Millou

Nasze przedsiębiorstwo miało przyjemność współpracować z firmą Maxsote przy okazji tworzenia sklepu internetowego lamillou-us.com. Programiści Maxsote byli odpowiedzialni za wdrożenie projektu graficznego oraz kilka cennych modyfikacji. Okazali się bardzo pomocni przy okazji konfiguracji sklepu, co więcej, nadal możemy na nich liczyć przy okazji pytań dotyczących już funkcjonującej witryny. Firma jest dobrze zorganizowana, komunikatywna, a co najważniejsze, niezawodna. Wysoko wyszkoleni specjaliści są biegli w kwestiach standardów handlu elektronicznego i zawsze służą cenną radą.
Nadal współpracujemy z Maxsote i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości ich usług i serdecznie ich polecamy jako idealnego partnera w zakresie usług e-commerce.

Mariusz Przemyski, Właściciel

Asaj sp. z o.o.

Asaj sp. z o.o.

Współpracujemy z firmą Maxsote już kilka lat. Wprowadziliśmy w tym czasie sporo zaawansowanych modułów, które wspólnie z Maxsote stale rozwijamy. Specjaliści tej firmy chętnie służą pomocą, oferując fachową pomoc i doradztwo.

Polecamy Maxsote wszystkim zainteresowanym i liczymy na kolejne lata równie owocnej współpracy!

Franciszek Szulc, Dyrektor e-commerce

Modena Nails

Modena Nails

Programiści z firmy Maxsote stworzyli i wdrożyli dla nas projekt graficzny sklepu internetowego, wraz z szeregiem zaawansowanych modyfikacji rozszerzających standardową funkcjonalność naszej platformy. Polecamy specjalistów z Maxsote wszystkim zainteresowanym ze względu na fachowość, komunikatywność i pomysłowość w projektowaniu nowych rozwiązań. :)

Jacek Parduła, Właściciel

Electromag

Electromag

Zespół Maxsote wykonał dla nas dedykowana szatę graficzną sklepu oraz szereg modyfikacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich działań, które przełożyły się na wzrost popularności i prestiżu sklepu. Kontakt z Maxsote jest na najwyższym poziomie i zawsze możemy liczyć na dobra radę - nie tylko z zakresu samej obsługi sklepu.
Możemy z chęcią polecić Maxsote wszystkim właścicielom sklepów internetowych!

Radosław Jankowski, Właściciel

Audiopolis

Audiopolis

Dzięki rozwiązaniom firmy Maxsote zauważyliśmy duży postęp na wielu płaszczyznach związanych z działaniem sklepu, dlatego z pełnym przekonaniem i przyjemnością rekomendujemy Maxsote jako wartościowego i solidnego partnera w branży e-commerce.

Jarosław Kasperuk

Skład Prosty

Skład Prosty

Współpracę z firmą MAXSOTE oceniam jako bardzo dobrą. Firma cechuje się profesjonalnym podejściem do tematu zarówno od strony kontaktu z klientem, jak i w kwestiach technicznych. Zlecone zadania były realizowane sprawnie i terminowo.

Mateusz Puszczyński, Właściciel

Marko

Marko

Z firmą Maxsote rozpoczęliśmy współpracę od kilku wdrożeń zmian graficznych w szablonie sklepu internetowego, wszystko przebiegło zgodnie z planem. W tym momencie było to firma jedna z wielu, nie mniej jednak wraz z rozwojem sklepu nasze serwery nie potrafiły poprawnie obsłużyć odwiedzających i tu z pomocą przyszedł Pan Tomasz, który zaproponował odpowiednie rozwiązanie oraz migrację danych. Po tej sytuacji było jasne, że to profesjonalna firma, na której można polegać. Obecnie współpraca trwa od 2017 i oby tak było dalej :)

Krzysztof Rułkowski, Dyrektor e-commerce

img
Lelushop Zabawki, wyprawka i akcesoria dla dzieci
img
Zesklejki Dekoracje i zabawki ze sklejki
img
Filtrynakran Filtry wody
img
Arena Łazienek Wyposażenie łazienek, akcesoria
img
Marko Sklep jubilerski
img
Model1 Farby
img
Motofrance Części do samochódów
img
Pestar Karcher Urządzenia Karcher
img
Limitedbuy Limitowane serie
img
Audiopolis Elektronika, sprzęt audio
img
Armatura24 Łazienka, kuchnia, instalacje wodne i ogrzewanie
img
Modena Nails Produkty do paznokci
img
Pielegnacja obuwia Artykuły kaletnicze
img
Usarmour Sklep sportowy
img
Edibazzar biżuteria, dodatki, akcesoria
img
1 Łazienka wyposażenie łazienek, akcesoria
img
Match Pro sklep wędkarski
img
Usmot opony, felgi
img
Donitza toczenie w drewnie
img
Exerion gry, akcesoria
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl