Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Generator oferty PDF

MX773
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Zaoferuj swoim klientom to, co najlepsze, stwórz idealną ofertę korzystając z naszego nowego narzędzia, wypróbuj Generator oferty PDF!

Dzięki tej aplikacji stworzysz ofertę, którą możesz przesłać swoim kontrahentom w formie wygodnego dokumentu PDF za pomocą kilku kliknięć! Wystarczy, że z listy produktów wybierzesz te, które chcesz dodać do oferty, następnie korzystając z wygodnego interfejsu określisz w jakiej formie produkty mają być prezentowane i gotowe. Otrzymujesz ofertę w formacie PDF.

generator_oferty_pdf
Generator oferty PDF to rozbudowane narzędzie. Dzięki niemu zmienisz każdy szczegół oferty według swoich upodobań. Dla każdej oferty możesz dodać nagłówek, stopkę oraz stopkę strony wyświetlaną na każdej stronie dokumentu. Możesz zapisać wiele różnych ofert z różnymi produktami a dodatkowo, możesz określić różne ceny dla każdego produktu z osobna lub hurtowo zmienić w ofercie wszystkie ceny promocyjne lub standardowe o określony procent. Dodatek jest wyposażony w 3 predefiniowane szablony wyświetlania pojedynczego produktu. Każdy z tych szablonów możesz zmienić korzystając z edycji zaawansowanej. Jeśli chcesz, abyśmy zaprojektowali dla Ciebie spersonalizowany widok oferty, sprawdź ten produkt.

Czy zmieniając ceny w ofecie zmieniam ceny w sklepie?

Generator_oferty_pdf_2
Nie. Zmieniając hurtowo ceny lub ceny promocyjne w ofercie działasz w obrębie dokumentu PDF, który tworzysz. Umożliwia to stworzenie na przykład indywidualnej oferty dla pojedynczego klienta. Dzięki generatorowi możesz tworzyć różnego rodzaju kampanie promocyjne, które w znaczący sposób zwiększą Twoją sprzedaż.

Jak zainstalować dodatek?

Dodatek jest już oficjalnie dostępny na platformie Appstore Shoper. Możesz go zakupić bezpośrednio z poziomu Twojego sklepu w zakładce aplikacje. W razie problemów z instalacją skontaktuj się z nami.

img

Możliwości aplikacji Generator oferty PDF:
  • Tworzenie, edycja, usuwanie ofert
  • Dodawanie dowolnej ilości produktów do różnych ofert
  • Masowa zmiana cen w generowanej ofercie
  • Masowa zmiana cen promocyjnych w ofercie
  • Edycja nagłówka, stopki, stopki strony
  • Możliwość wykorzystania kilkunastu znaczników specjalnych
  • Możliwość spersonalizowania wyglądu oferty
  • Możliwość wstawienia własnego, spersonalizowanego szablonu prezentacji produktów
Zachęcamy do zapoznania się z filmem instruktażowym:Jeśli jesteś zainteresowany generatorem oferty na inną platformę sklepową lub potrzebujesz indywiduane rozwiązanie, zapytaj nas o ofertę.
Cena za 12 miesięcy
97,00 zł
119,31 zł 119.31 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 1 dzień? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Mogą Cię zainteresować:
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl