Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Multi Powiązywanie Produktów

MX-APP-MPP
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Produkty powiązane to istotny element sklepu internetowego, dzięki któremu możesz zasugerować klientowi akcesoria, produkty podobne lub po prostu ukierunkować sprzedaż na konkretne pozycje. Dodawanie produktów powiązanych jest mozolne, a sposób ich wybierania może być bardzo różny. Dlatego stworzyliśmy 3 aplikacje, z których każda prezentuje inne podejście do przyspieszenia tej konfiguracji.

aplikacja_appstore

Moduł "Multi powiązywanie produktów" umożliwia określenie konkretnej puli produktów, które mają zostać ustawione jako powiązane i następnie przypisanie tej puli do dowolnej ilości produktów wybranych na standardowej liście. Wszystko odbywa się za pomocą dwóch dodatkowych multi akcji:

  • Multi - powiąż wybrane produkty z pulą - inicjuje edycję zaznaczonych produktów
  • Multi - dodaj wybrane produkty do puli - dodaje zaznaczone produkty do puli


Jeśli ten sposób powiązywania produktów nie jest odpowiedni dla Twojego sklepu, sprawdź inne aplikacje:

aplikacja_appstore

Dodatek jest już oficjalnie dostępny na platformie Appstore Shoper. Możesz go zakupić bezpośrednio z poziomu Twojego sklepu w zakładce aplikacje. W razie problemów z instalacją skontaktuj się z nami. Podana cena jest ceną netto za roczny dostęp do aplikacji.

Cena za 12 miesięcy
77,00 zł
94,71 zł 94.71 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 1 dzień? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl