img
+48 506 944 985
Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Moduł Hot Info

MX520
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Chcesz szybko poinformować klientów o zbliżającej się promocji? Urlopie? Darmowej dostawie? Kodzie promocyjnym? Od teraz to nic prostszego!

Hotinfo front
Dodatek pozwala wyświetlać w pełni edytowalny pasek informacyjny na górze strony, dzięki któremu przedstawisz swoim klientom dowolne informacje. Moduł jest wyposażony w intuicyjny panel administracyjny umożliwiający dodawanie, usuwanie oraz edycję wyświetlanych fraz. W panelu możesz również skonfigurować sam wygląd elementu, możesz zmienić kolor tekstu oraz tła, określić czy pasek ma się przewijać wraz ze stroną, określić czas wyświetlania pojedynczej frazy oraz włączać lub wyłączać dodatek w dowolnej chwili. Dodatkowo każda fraza może stać się linkiem do dowolnego miejsca w sieci. Możesz w ten sposób skutecznie przeprowadzić różnego rodzaju kampanie informacyjne. img

Jeśli nie chcesz aby dodatek przeszkadzał użytkownikom w dalszym przeglądaniu sklepu, możesz umożliwić użytkownikom zamknięcie paska. Wystarczy, że wybierzesz opcję "Wyłączenie przez użytkownika", spowoduje to wyświetlenie małego przycisku, który zamyka pasek i zapamiętuje ustawienie przez 1 dzień.

Masz wiele wersji językowych w sklepie? Dodatek poradzi się z tym bez problemów. W każdej chwili możesz przypisać konkretną frazę do odpowiedniej wersji językowej, wystarczy wybrać z rozwijanego menu język i kliknąć w "zapisz".
Hotinfo frazy
Moduł posiada szerokie zastosowania. Możesz wykorzystać go na przykład do wyświetlania opinii klientów, przedstawić aktualne promocje lub zachęcać do zapisu na newsletter. Ze względu na mało inwazyjną formę, dodatek nie będzie irytował klientów, którzy korzystają ze sklepu, jak ma to miejsce na przykład w przypadku okienka popup.

Zachęcamy do zapoznania się z filmem instruktażowym:Duże możliwości konfiguracji sprawiają, że dodatek jest uniwersalny i będzie wyglądał dobrze na każdym sklepie. Moduł jest już oficjalnie dostępny w Appstore Shopera - możesz go kupić bezpośrednio z poziomu Twojego sklepu w zakładce Aplikacje, lub klikając w ten link. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji!
Hotinfo panel
Pliki do pobrania:
Cena za 1 miesiąc
19,00 zł
23,37 zł 23.37 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 1 dzień? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2020 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl