Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Masowe przypisywanie kategorii

MX771
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Aplikacja w znaczny sposób ułatwia przypisywanie produktów do kategorii. Możesz wybrać dowolną ilość produktów i pozmieniać im kategorie przy użyciu kilku kliknięć. Konkretne możliwości aplikacji:
  • Dodanie wybranych produktów do dowolnej ilości kategorii, bez konieczności zmiany obecnych przypisań
  • Przeniesienie produktów do dowolnej ilości kategorii (wcześniejsze przypisania zostają usunięte).
  • Zmiana kategorii głównej wielu produktów jednocześnie
Wszystko odbywa się poprzez bardzo prosty w obsłudze i intuicyjny interfejs. Narzędzie jest idealne dla tych e-biznesów, które zarządzają dużą ilością produktów importowanych automatycznie z hurtowni.

Zachęcamy do zapoznania się z filmem instruktażowym:Moduł jest już oficjalnie dostępny w Appstore Shopera - możesz go kupić bezpośrednio z poziomu Twojego sklepu w zakładce Aplikacje. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji!
Cena za 12 miesięcy
47,00 zł
57,81 zł 57.81 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 1 dzień? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl