Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Social Media Widget

MXSOC
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Przekieruj klientów na Twoje media społecznościowe za jedyne 9 zł miesięcznie!

Aplikacja pozwala na swobodne pozycjonowanie widgetu na stronie sklepu – niezależnie od tego, na jakim urządzeniu akurat klient będzie go przeglądał, bez problemu zobaczy ikony linkujące do serwisów społecznościowych, na których prowadzisz konto firmowe. Moduł social media umożliwia również włączenie na stronie Twojego sklepu oraz konfigurację oficjalnego widgetu Facebooka.

  

W powyższym module możesz konfigurować:

  • Opis platformy społecznościowej
  • Szerokość widgetu
  • Wysokość widgetu
  • Położenie widgetu
  • Zakładki z linkami do portali społecznościowych

  

Zachęcamy do zapoznania się z filmem instruktażowym:Moduł jest już oficjalnie dostępny w Appstore Shopera - możesz go kupić bezpośrednio z poziomu Twojego sklepu w zakładce Aplikacje - kliknij i zobacz szczegóły. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji!

Cena za 1 miesiąc
9,00 zł
11,07 zł 11.07 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 1 dzień? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Mogą Cię zainteresować:
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl