Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Masowe usuwanie zdjęć produktów

MX-APP-MUZ
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Chcesz wymienić zdjęcia części asortymentu i zaoszczędzić trochę czasu? Dzięki aplikacji "Masowe usuwanie zdjęć produktów" możesz szybko usunąć wszystkie zdjęcia wybranej grupie produktów. Moduł posiada 3 tryby - manualny wybór produktów poprzez multiakcję, wybór kategorii oraz wybór producentów. Możesz wybrać dowolną ilość produktów w zakładce Asortyment Produkty i usunąć im wszystkie zdjęcia 1 klikiem. Możesz także zaznaczyć dowolną ilość kategorii - moduł usunie zdjęcia produktom do nich przypisanym. Analogicznie możesz zaznaczyć dowolną ilość producentów i usunąć zdjęcia.

Wygląd modułu można dowolnie skonfigurować za pomocą panelu administracyjnego aplikacji. Każdy dodatek musi być osobnym produktem w sklepie z możliwością indywidualnego kupna.

Pełna lista opcji jest widoczna na filmie instruktażowym oraz zrzutach ekranu. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

aplikacja_maxsote

aplikacja_maxsote

Dodatek jest już oficjalnie dostępny na platformie Appstore Shoper. Możesz go zakupić bezpośrednio z poziomu Twojego sklepu w zakładce aplikacje. W razie problemów z instalacją skontaktuj się z nami. Podana cena jest ceną netto za roczny dostęp do aplikacji.


Cena za 12 miesięcy
97,00 zł
119,31 zł 119.31 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 1 dzień? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl