Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Powiązywanie kategorii produktów

MX-APP-KAT
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Wyświetl klientowi sugestie produktów, aby zwiększyć sprzedaż!

Moduł produktów powiązanych służy do wyświetlania sugestii na kartach produktów. Możesz zdefiniować powiązania dla każdego produktu osobno. W ten sposób jesteś w stanie zasugerować klientowi produkty komplementarne (akcesoria) lub droższe/tańsze odpowiedniki. Konfiguracja tego modułu dla tysięcy produktów może jednak okazać się bardzo czasochłonna. Na szczęście mamy dla Ciebie rozwiązanie!
Nie musisz tracić więcej czasu na klikanie i edycję kilkuset produktów pojedynczo! Nasz moduł pozwoli zaoszczędzić sporo czasu przy konfigurowaniu oferty Twojego sklepu.
kategorie_powiazywanie
Powiązywanie Kategorii Produktów umożliwia szybkie i wygodne ustawienie produktów powiązanych jednocześnie dla produktów w wybranych kategoriach. Możemy zaznaczyć dowolną ilość kategorii i powiązać znajdujące się w nich produkty wzajemnie lub nie. Możemy również usuwać produkty powiązane jednocześnie dla wszystkich produktów w wybranych kategoriach.

Aplikacja działa na produktach przypisanych w danym momencie do kategorii biorąc pod uwagę zarówno kategorię główną, jak i kategorie dodatkowe. Zmiany w przypisaniach produktów do kategorii nie powodują automatycznej zmiany produktów powiązanych.


Jeśli ten sposób powiązywania produktów nie jest odpowiedni dla Twojego sklepu, sprawdź inne aplikacje:

Moduł jest już oficjalnie dostępny w Appstore Shopera - możesz go kupić bezpośrednio z poziomu Twojego sklepu w zakładce Aplikacje - kliknij i zobacz szczegóły.
Cena za 12 miesięcy
77,00 zł
94,71 zł 94.71 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 1 dzień? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl