Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Masowe przypisywanie kategorii PREMIUM

MX-APP-2002193
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Nasza aplikacja "Masowe Przypisywanie Kategorii" zdobyła szybko sporą popularność i obecnie zasługuje już na miano must-have użytkowników Shopera i Click Shop. Dlatego postanowiliśmy stworzyć jej ulepszoną wersję i jeszcze bardziej ułatwić proces przypisywania kategorii do produktów.Moduł "Masowe Przypisywanie Kategorii Premium" posiada wszystkie opcje starszego odpowiednika:
  • Dodanie wybranych produktów do dowolnej ilości kategorii, bez konieczności zmiany obecnych przypisań
  • Przeniesienie produktów do dowolnej ilości kategorii (wcześniejsze przypisania zostają usunięte)
  • Zmiana kategorii głównej wielu produktów jednocześnie
a oprócz tego szereg usprawnień:
  • Brak limitu ilości edytowanych produktów - możesz przypisać kategorie nawet do tysięcy produktów naraz
  • Edycja w trybie akcji wykonywanych "pod maską" - nie musisz czekać na zakończenie operacji przypisywania kategorii
  • Możliwość sukcesywnego dodawania produktów do puli i następnie edycji całej puli jednocześnie
  • Powtórzenia ostatnio wykonywanej akcji zmiany kategorii jednym klikiem
  • NOWA FUNKCJA! Usuwanie przypisań do konkretnych kategorii dodatkowych - zaznaczasz produkty i następnie wybierasz konkretne kategorie, do których przypisania chcesz usunąć
Pula produktów jest niezależna od aktualnie edytowanych produktów i możesz przechowywać w niej produkty do późniejszej edycji. W każdej chwili możesz skopiować produtky z puli do aktualnie edytowanych lub wykonać ostatnio wykonywaną akcję na całej puli.
premium_cat
Możesz także zaznaczyć dowolną ilość produktów i powtórzyć na nich ostatnio wykonywaną akcję używając dodatkowej opcji z menu multi-akcji. Nie musisz wybierać kategorii i trybu ponownie, wystarczy zamknąć popup potwierdzający dodanie akcji i możesz pracować dalej.
premium_cat
Pełna lista opcji konfiguracyjnych jest widoczna na filmie instruktażowym oraz zrzutach ekranu. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

UWAGA! Wszyscy obecni posiadacze aplikacji "Masowe Przypisywanie Kategorii" mogą otrzymać kod rabatowy o wartości 50% na 1 rok używania jej ulepszonej wersji. Aby uzyskać kod, napisz maila na adres kontakt@maxsote.pl z linkiem do sklepu i w odpowiedzi wyślemy Ci instrukcję zakupu aplikacji za połowę ceny wraz z wymaganym kodem!

Dodatek jest już oficjalnie dostępny na platformie Appstore Shoper. Możesz go zakupić bezpośrednio z poziomu Twojego sklepu w zakładce aplikacje. W razie problemów z instalacją skontaktuj się z nami. Podana cena jest ceną netto za roczny dostęp do aplikacji.
Cena za 12 miesięcy
97,00 zł
119,31 zł 119.31 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 1 dzień? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl