Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Wstążka z wartością rabatu

APP-2002192
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Już teraz możesz w łatwy sposób wyeksponować produkty promocyjne w Twoim sklepie! Pokaż klientom, ile oszczędzają przy zakupie i jeszcze bardziej zachęcaj ich do wypełniania koszyków!Aplikacja pozwala na wyświetlenie wstążki z procentową lub kwotową wartością rabatu przy produktach w promocji. Możesz skonfigurować sposób wyświetlania wstążki, czyli m.in.: wielkość czcionki, kolor, wymiary i odległość. Zaawansowani użytkownicy mają możliwość całkowitego wyłączenia stylu CSS wstążki i samodzielnego określenia jej wyglądu. Wstążka działa zarówno na liście produktów, jak i karcie produktu (z osobną konfiguracją).
szablon_rwd3
Pełna lista opcji konfiguracyjnych jest widoczna na filmie instruktażowym oraz zrzutach ekranu. W przypadku pytań lub wątpliwości zapraszamy do kontaktu!

wstążka z wartością rabatu na karcie produktu

Dodatek jest dostępny na platformie Appstore Shoper i eSklep home.pl. Możesz go zakupić bezpośrednio z poziomu Twojego sklepu w zakładce Dodatki i integracje > Aplikacje. W razie problemów z instalacją skontaktuj się z nami. Podana cena jest ceną netto za miesięczny dostęp do aplikacji.
Cena za 1 miesiąc
17,00 zł
20,91 zł 20.91 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 1 dzień? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl