Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
Shoper Licencja Sam.
Shoper SaaS

Optymalizacja PageSpeed Insights

MX-141
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Twoja strona ładuje się zbyt wolno? A może po prostu chcesz zwiększyć wynik Google PageSpeed Insights ze względów SEO? Ta usługa jest specjalnie dla Ciebie!

maxsotePage Speed Insights to ogólnodostępne narzędzie Google, które mierzy wydajność stron na urządzeniach mobilnych oraz komputerach. Narzędzie to zwraca wynik w zakresie od 0 do 100 punktów. Im większy wynik, tym lepiej dla Ciebie. Narzędzie sprawdza stronę osobno w wersji mobilnej i desktopowej.

maxsote
Szybkość ładowania strony ma wpływ na wiele czynników, które sprawiają, że klienci chętniej pozostają i wracają do Twojej strony. Szybkość wczytywania strony ma również wpływ na pozycję w Google. Od dawna wiadomo, że PageSpeed Insights (PSI) ma wpływa na punktowanie stron w wyszukiwarkach. Celem przeprowadzanej przez nas optymalizacji jest osiągnięcie zadowalającego wyniku, który nie tylko przyspieszy działanie strony, ale także może spowodować wzrost pozycji Twojej strony w Google.
maxsote
Osiągnięcie poprawnego wyniku w narzędziu Google Pagespeed Insights z pewnością zwiększy Twoją konwersję. Zwiększona konwersja to większe dochody z zysków sprzedaży. Pozytywny wynik Pagespeed Insights jest wysoko punktowany przez algorytm pozycjonowania w przeglądarce Google i wyraźnie wpływa na SEO.Jak wygląda realizacja usługi:
  • Nasi programiści dokonują wstępnej analizy witryny oraz sprawdzają obecny wynik PSI.
  • Informujemy Cię, co możemy wykonać w celu poprawy wyniku i jakie są to koszta.
  • Po akceptacji wyceny optymalizacja zostanie wykonana do 5 dni roboczych.
UWAGA! Proces optymalizacji jest zróżnicowany i zależy od wielu czynników: oprogramowania, serwera, szaty graficznej, używanych narzędzi (np. analizy ruchu). Osiągnięcie zielonego wyniku nie zawsze jest możliwe bez widocznych zmian w serwisie. W wyjątkowych sytuacjach osiągnięcie zielonego wyniku może być nieosiągalne. W przypadku zaistnienia takiej sytuacji zostaniesz o tym niezwłocznie poinformowany i zaproponujemy optymalne rozwiązanie.
quantity szt.
Termin realizacji: 7 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl