Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
Shoper Licencja Sam.
Shoper SaaS
Magento 1.9
Magento 2.0
PrestaShop

Optymalizacja SEO

MX-140
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Posiadasz przygotowany audyt SEO? Potrzebujesz optymalizacji kodu Twojej strony? Ten produktu z pewnością Cię zainteresuje.

E-commerce SEO to optymalizacja sklepu pod względem widoczności w wyszukiwarkach - czyli głównie w Google. Dobrze wykonana, skutkuje wyższą pozycją w wynikach wyszukiwania. My zapewniamy szybkie i sprawne wdrożenie wszystkich zmian wyszczególnionych przez osoby zajmujące się pozycjonowaniem Twojej strony.

Jeśli współpracujesz już z firmą pozycjonującą, firma ta powinna przeprowadzić audyt witryny pod kątem SEO. Możemy wdrożyć wszelkie niezbędne zmiany programistyczne wyszczególnione w takim audycie. Jeśli nie współpracujesz z żadną firmą pozycjonującą, sprawdź ten produkt.

maxsote Pod pojęciem SEO kryje się angielskojęzyczne rozwinięcie Search Engine Optimization, czyli optymalizacja dla wyszukiwarek internetowych zwana często pozycjonowaniem. Niektórzy specjaliści uważają, że terminy te nie są równoznaczne. Wszelkie procesy optymalizacyjne można podzielić na te związane z kodem strony i te związane z samą treścią i promocją strony w mediach społecznościowych. Te związane z kodem to właśnie SEO, a te związane z treścią to działania pozycjonujące. Obydwa działania mają jednakowy cel, wobec czego pod pojęciem optymalizacji należy rozumieć cały szereg procesów mających na celu osiągnięcie jak najwyższej pozycji w wyszukiwarce internetowej.


maxsotePrzykładami działań jakimi nasi specjaliści zajmują się, aby Twoja strona była zoptymalizowana pod SEO to:
  • Prawidłowe ustawienie znaczników h1, h2 dla tytułów stron
  • Dobór nagłówków zgodnych z najnowszym standardem html
  • Stosowanie tytułów
  • Ograniczenie zakomentowanej treści w kodzie Twojej strony
  • Zmiana linków na przyjazne wyszukiwarkom
  • Dopracowanie zgodności kodu ze standardami W3C
  • I wiele, wiele innych
W ramach optymalizacji otrzymujesz:
  • Szczegółowa wycena wykonania optymalizacji na podstawie przesłanego audytu
  • Wdrożenie do wskazanego sklepu
  • Pomoc techniczna oraz gwarancja
Napisz do nas, a my zajmiemy się tym za Ciebie!
quantity szt.
Termin realizacji: 7 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Mogą Cię zainteresować:
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl