Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Zakładki z grupami produktów

MX10
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Chcesz zaprezentować Klientom większą ilość produktów nie rozciągając strony do nienaturalnych rozmiarów? Teraz możesz umieścić poszczególne grupy produktów w wygodnych zakładkach.

zakładki z grupami produktów
Możesz umieścić bestsellery, nowości oraz promocje na stronie głównej. Nasz moduł zmienia sposób wyświetlania tych grup na bardziej wygodny dla klienta. Możesz również umieścić zakładki na karcie produktu lub w dowolnym innym miejscu w sklepie. Wygodna nawigacja to zwiększone zyski ze sprzedaży!

W ramach modułu otrzymasz:
  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego
  • Dopasowanie do obecnej grafiki sklepu
  • Pomoc techniczna oraz gwarancja
Moduł dostępny jest w dwóch wariantach, ze sliderem lub bez. Wersja ze sliderem polega na umieszczeniu wszystkich produktów w jednej linii z nawigacją lewo/prawo, tak aby jeszcze bardziej ułatwić użytkownikom przeglądanie produktów.
270,00 zł
332,10 zł 332.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 3 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl