img
+48 506 944 985
Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
Shoper Licencja Sam.

Wysuwany widget z grupami rabatowymi

MX521
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Chcesz zachęcić klientów do większych zakupów? Samo ustawienie progów rabatowych może nie wystarczyć, pokaż klientom ile są w stanie zaoszczędzić!

Moduł wyświetla na karcie produktu krótki boks z tekstem zachęcającym "Kupując więcej, oszczędzasz". Po najechaniu na ten boks, wyświetli się prosta tabelka z wylistowanymi programi rabatowymi i przeliczoną ceną dla tego produktu. Dodatek jest świetnym narzędziem marketingowym, które w jasny sposób pozwala przedstawić kupującemu faktyczne oszczędności wynikające z większych zakupów w sklepie.

Progi rabatowe możesz ustalić w panelu administracyjnym Shoper. Zmiany w panelu wpłyną na przeliczenie ceny, dzięki czemu możesz w każdej chwili zmienić przyznawany rabat lub wyłączyć poszczególne progi rabatowe.

W ramach produktu otrzymasz:
  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego
  • Pomoc techniczą w zakresie obsługi modułu
  • 12 miesięczną gwarancję
197,00 zł
242,31 zł 242.31 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 3 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł!
© Copyright 2020 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl