Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Wysuwany widget z grupami rabatowymi

MX521
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Chcesz zachęcić klientów do większych zakupów? Samo ustawienie progów rabatowych może nie wystarczyć, pokaż klientom ile są w stanie zaoszczędzić!

Moduł wyświetla na karcie produktu krótki boks z tekstem zachęcającym "Kupując więcej, oszczędzasz". Po najechaniu na ten boks, wyświetli się prosta tabelka z wylistowanymi programi rabatowymi i przeliczoną ceną dla tego produktu. Dodatek jest świetnym narzędziem marketingowym, które w jasny sposób pozwala przedstawić kupującemu faktyczne oszczędności wynikające z większych zakupów w sklepie.

Progi rabatowe możesz ustalić w panelu administracyjnym Shoper. Zmiany w panelu wpłyną na przeliczenie ceny, dzięki czemu możesz w każdej chwili zmienić przyznawany rabat lub wyłączyć poszczególne progi rabatowe.

W ramach produktu otrzymasz:
  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego
  • Pomoc techniczą w zakresie obsługi modułu
  • 12 miesięczną gwarancję
W cenie jest wdrożenie do sklepu oraz asysta techniczna i gwarancja kompatybilności w przypadku aktualizacji oprogramowania na okres 1 roku. Po roku konieczne jest przedłużenie asysty w kwocie 170 zł netto / 1 rok.
770,00 zł
947,10 zł 947.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 3 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Mogą Cię zainteresować:
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl