Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
Shoper SaaS

Sortowanie produktów od najnowszych

MX450
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Chcesz pochwalić się nowościami bezpośrednio na liście produktów? Z naszym dodatkiem jest to możliwe!

Moduł dodaje na liście produktów dodatkową opcję sortowania po nowościach. Po kliknięciu w nową opcję na liście produktów wyświetlą się wszystkie produkty posortowane od najnowszych.
dodatkowy_filtr_nowosci1
Moduł cyklicznie łączy się ze sklepem i ustawia priorytety wg daty dodania produktu. Jeśli chcesz automatycznie ustawić priorytety wg innych kryteriów - skontaktuj się z nami i dobierzemy optymalne rozwiązanie. Moduł zastępuje standardowe sortowanie A-Z.

W cenie jest wdrożenie do sklepu oraz asysta techniczna i gwarancja kompatybilności w przypadku aktualizacji oprogramowania na okres 1 roku. Po roku konieczne jest przedłużenie asysty w kwocie 170 zł netto / 1 rok.
470,00 zł
578,10 zł 578.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 3 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl