Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Formularz kontaktowy z załącznikiem

MX15
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Standardowy formularz kontaktowy umożliwia klientowi kontakt z Tobą, jednak jest on ograniczony tylko do podania e-maila, tematu oraz treści zapytania. A co w momencie, kiedy interpelacja nie ma najmniejszego sensu bez przykładowo rysunku technicznego, bądź zdjęcia? Wtedy z pomocą przychodzi nasza modyfikacja, która umożliwia dodawanie dowolnych załączników!

Moduł może poszerzyć możliwości tradycyjnego formularza o możliwość załączenia pliku, bądź stworzyć nową, osobną stronę z naszym formularzem.

W cenie jest wdrożenie do sklepu oraz asysta techniczna i gwarancja kompatybilności w przypadku aktualizacji oprogramowania na okres 1 roku. Po roku konieczne jest przedłużenie asysty w kwocie 170 zł netto / 1 rok.
770,00 zł
947,10 zł 947.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 7 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Mogą Cię zainteresować:
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl