Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Wysuwany widget z zapisem na newsletter

MX620
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Chcesz wyświetlić zachętę do zapisu na newsletter, ale okienko popup jest zbyt denerwujące dla klientów? Mamy na to rozwiązanie! Wyświetl formularz zapisu w formie wysuwanego od dołu eleganckiego widgetu!
scrolldown
Moduł wysuwa formularz po wykryciu akcji przewinięcia strony z możliwym kilkusekundowym opóźnieniem. W ten sposób użytkownik będzie miał możliwość dalszego przeglądania strony nawet bez zamknięcia komunikatu w przeciwieństwie do okienka popup, które uniemożliwia dalsze przeglądanie strony, co może skutkować negatywnym odbiorem sklepu przez klienta. Możesz określić czas opóźnienia wyświetlania dodatku. Wystarczy, że dopiszesz taką informację w uwagach do zamówienia.

Formularz zapisu do newlettera jest zaprojektowany w ten sposób, aby był uniwersalny dla każdego sklepu internetowego. Jeśli jednak chcesz zmienić jego wygląd, dopisz swoje uwagi do zamówienia lub skontaktuj się z nami. Po kliknięciu w zamknięcie okienka, widget nie wyświetli się ponownie przez okres 30 dni. W ramach dodatku możesz również indywidualnie określić ten czas.
widget_newsletter
W ramach modułu otrzymasz:
  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego
  • Podstawowa konfiguracja dodatku
  • Pomoc techniczna w zakresie obsługi modułu
270,00 zł
332,10 zł 332.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 3 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Mogą Cię zainteresować:
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl