Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Wydruk karty produktu w PDF

MX100
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Chcesz umożliwić Klientom generowanie ładnie sformatowanych kart produktowych dostosowanych do wydruku w formacie A4? A może potrzebujesz skróconych kart produktów z kodami kreskowymi do użytku wewnętrznego?

Moduł zakłada umieszczenie dodatkowego przycisku na karcie produktu lub w panelu administracyjnym. Przycisk generuje plik PDF z danymi produktowymi. Wygląd i obecność poszczególnych informacji dostosowujemy do wymogów Klienta. Na karcie można umieścić również kod kreskowy wygenerowany na podstawie kodu produktu/kodu EAN.

W ramach modułu otrzymasz:

  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego
  • Dostosowanie wyglądu karty oraz przycisku wywołującego generację
  • Pomoc techniczna oraz gwarancja

Podstawowa wersja modułu nie obejmuje wydruku wariantów produktowych, które klient może wybrać bezpośrednio na karcie produktu.


Jeżeli potrzebujesz generatora innych danych ze sklepu lub chcesz zmodyfikować wygląd wydruku zamówienia/faktury - skontaktuj się z nami.W cenie jest wdrożenie do sklepu oraz asysta techniczna i gwarancja kompatybilności w przypadku aktualizacji Shopera na okres 1 roku. Po roku konieczne jest przedłużenie asysty w kwocie 170 zł netto / 1 rok.
470,00 zł
578,10 zł 578.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 7 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl