Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Dynamicznie rozwijane boczne menu kategorii

MX115
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Twój sklep ma wiele kategorii i szukasz najlepszego sposobu na ich zaprezentowanie? Nasze menu jest bardzo wygodne i pozwala na efektywną nawigację wśród bardzo rozbudowanego drzewa kategorii.

Modyfikacja pobiera wszystkie kategorie bądź wybraną kategorię główną i wyświetla je w postaci drzewa. Użytkownik może rozwijać drzewo i przeglądać kolejne poziomy, lub przejść bezpośrednio do wybranej kategorii. Wszystko odbywa się bez przeładowania strony. Moduł świetnie się sprawdza w sklepach z dużą ilością kategorii.

img


W ramach modułu otrzymasz:
  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego
  • Dopasowanie do obecnej grafiki sklepu
  • Pomoc techniczna oraz gwarancja
470,00 zł
578,10 zł 578.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 7 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl