Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Wybór koloru ze zdjęcia

MX1008
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Oszczędź czas swoich klientów za pomocą naszego modułu umożliwiając im wizualizację dostępnych kolorów Twojego towaru w postaci wybranych przez Ciebie zdjęć!

Dzięki naszemu dodatkowi standardowa, rozwijana lista z wyborem kolorów zostanie zastąpiona o wiele wygodniejszą i ładniejszą prezentacją kolekcji dostępnych elementów. Dzięki temu zniknie potrzeba przeklikiwania całej listy w celu poznania każdej barwy.

Wystarczy, że przy użyciu panelu administracyjnego swojego sklepu stworzysz listę wariantów magazynowych, zawierających spis kolorów, następnie podczas edycji produktu przypiszesz wybrane z nich i wybierzesz zdjęcie, które ma być jego reprezentacją na karcie. Po wykonaniu tych kroków, pod zdjęciami towaru, utworzy się galeria, dzięki której klient będzie mógł wybierać określone kolory.

W ramach produktu otrzymasz:
  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego
  • Dopasowanie do obecnej grafiki sklepu
  • 12 miesięczna gwarancja
670,00 zł
824,10 zł 824.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 7 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl