Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Moduł podstrona z kategoriami

MX_620
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Chcesz w prosty i szybki sposób zaprezentować klientowi swój cały asortyment? Od teraz to proste, wystarczy nasz prosty dodatek!

Moduł to osobna podstrona w sklepie, która w przejrzysty sposób wyświetla wszystkie główne kategorie w sklepie wraz z losową miniaturką zdjęcia oraz podkategoriami. Jeśli dany element zawiera dużo podkategorii, wtedy po kliknięciu w przycisk "Wszystkie podkategorie" wyświetli się okienko popup z całym drzewem kategorii. W ten sposób klient może w łatwy sposób poruszać się po sklepie i znaleźć ten produkt, który go interesuje. Dodatkowym atutem takiego rozwiązania jest to, że użytkownik widzi co jeszcze innego jest w ofercie, co może skłonić go do zrealizowania większych zakupów.
podstrona_kategorie
scrolldown
W ramach modułu otrzymasz:
  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego
  • Podstawowa konfiguracja dodatku
  • Pomoc techniczna w zakresie obsługi modułu
970,00 zł
1 193,10 zł 1193.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 3 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Mogą Cię zainteresować:
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl