Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper Licencja Sam.

Redefine Black Szablon Pro

MXREDEFINE_BLACK
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

redefine_main

Szablon REDEFINE BLACK PRO to rewolucyjne rozwiązanie dla Twojego e-biznesu, dzięki któremu możesz uniknąć wysokich kosztów związanych z projektowaniem indywidualnego rozwiązania graficznego.

Zaprojektowany przez specjalistów z dziedziny eCommerce

W pełni konfigurowalna kolorystyka

Niesamowicie szerokie możliwości personalizacji

Super wydajność potwierdzona wynikami PSI

Zoptymalizowany pod SEO

Responsywny w 100%

Działa perfekcyjnie na każdym urządzeniu oraz na każdej przeglądarce!

Jesteśmy pewni, że duża część ruchu na Twojej witrynie pochodzi z urządzeń mobilnych, dlatego REDEFINE BLACK PRO jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojego sklepu, szablon działa na każdej rozdzielczości ekranu.

REDEFINE BLACK PRO działa wyśmienicie na urządzeniach z ekranami RETINA. Szablon przetestowaliśmy na wszystkich rozdzielczościach włączając w to laptopy, smartphony oraz tablety.

Ułatwiona nawigacja

Rozwinięte menu na stronie głównej.

Filtry produktowe w wersji mobilnej jako wysuwany panel.

Działa wyśmienicie na urządzeniach z ekranami RETINA.

Najlepsza wydajność na każdym urządzeniu!

REDEFINE BLACK PRO został stworzony w oparciu o najnowsze technologie, które wydajność traktują jako priorytet.

Nasz ekskluzywny posiada także w pełni zaimplementowane mikrodane, dzięki czemu Twoja strona jest bardziej przyjazna wyszukiwarkom internetowym niż w wypadku użycia konkurencyjnych szablonów!

RWD

Możliwość wyboru układu strony

REDEFINE BLACK PRO posiada wiele możliwości zmian układu witryny

Strona główna, lista produktów, karta produktów, koszyk oraz blog mogą występować w jedno, dwu, bądź trzy kolumnowych niezależnych wariantach!

Niezależnie od wybranego layoutu witryny, strona idealnie dostosuje się do rozdzielczości ekranu.

Kompatybilność

Szablon jest kompatybilny ze wszystkimi aplikacjami ze sklepu AppStore

Dla klientów REDEFINE BLACK PRO dodajemy GRATIS 3 miesiące abonamentu na nasze 3 aplikacje, które idealnie rozszerzają możliwości szablonu:

Boksy po najechaniu na pozycję menu - Aplikacja pozwala na dodanie do poziomego menu sklepu boksów pojawiających się po najechaniu na wybrane pozycje. Dzięki temu możesz np. dodać krótką informację o firmie, bezpieczeństwie transakcji, gwarancji, systemie ratalnym, promocjach, nowościach lub czymkolwiek innym. Informacja ta zostanie wyświetlona w atrakcyjny i interaktywny sposób.

Kontakt w menu - Aplikacja pozwala na dodanie do poziomego menu sklepu boksów pojawiających się po najechaniu na wybrane pozycje. Dzięki temu możesz np. dodać krótką informację o firmie, bezpieczeństwie transakcji, gwarancji, systemie ratalnym, promocjach, nowościach lub czymkolwiek innym. Informacja ta zostanie wyświetlona w atrakcyjny i interaktywny sposób.

Hot info - Chcesz szybko poinformować klientów o zbliżającej się promocji? Urlopie? Darmowej dostawie? Kodzie promocyjnym? Od teraz to nic prostszego!

RWD

Kupiłeś już szablon REDEFINE BLACK PRO? Świetnie!

Po zakupie instalujemy w Twoim sklepie szablon REDEFINE BLACK PRO wraz ze wszystkimi modułami, które są widoczne na sklepie demonstracyjnym, aby uzyskać taki sam efekt jak na wizualizacji.

Kiedy prześlesz nam dane, będziemy potrzebować maksymalnie 2 dni roboczych na instalację oraz konfigurację Twojego nowego szablonu.

Szablon możemy dowolnie zmodyfikować pod Twoje indywidualne potrzeby, w tym celu skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły oraz warunki takiej operacji.

Nie masz jeszcze swojego sklepu? Załóż go z nami! To proste jak nigdy przedtem.

670,00 zł
824,10 zł 824.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 2 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Asysta MAXSOTE
Wszystkie nasze szablony są stale rozwijane i ulepszane, a także dostosowywane do aktualnej wersji oprogramowania Shoper. Kupując nasz szablon, otrzymujesz roczny dostęp do bezpłatnych aktualizacji i wsparcia technicznego z możliwością przedłużenia asysty technicznej.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl