Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Asysta techniczna szablonu graficznego - 12 miesięcy

MXASYSTA
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Wszystkie szablony RWD Maxsote są stale rozwijane i ulepszane, a także dostosowywane do aktualnej wersji oprogramowania Shoper/eSklep. Kupując nasz szablon, otrzymujesz roczny dostęp do bezpłatnych aktualizacji i wsparcia technicznego w przypadku problemów. Po roku możesz przedłużyć asystę techniczną szablonu w atrakcyjnej cenie i zachować jego aktualność.


Posiadając wykupioną asystę, masz pewność, że w przypadku aktualizacji Shopera zachowasz ciągłą kompatybilność szablonu z nową wersją silnika sklepu, a w razie konieczności - bezpłatnie naprawimy wszelkie problemy.


Szablony RWD Shoper


Jeśli nie przedłużysz asysty technicznej, szablon będzie działał, ale aktualizacja Shopera może spowodować, że jego elementy zmienią wygląd, a nowe funkcje oprogramowania nie będą obsługiwane.

Asysta techniczna szablonu Maxsote to:

  • Automatyczne aktualizacje szablonu po pojawieniu się nowej wersji Shopera
  • Bezpłatne wsparcie techniczne w przypadku problemów z szablonem
  • Bezpłatne i ekspresowe (zwykle w ten sam dzień roboczy) naprawy w przypadku wystąpienia błędów
  • 12 miesięcy spokoju i braku problemów w kwestii szablonu graficznego sklepu
270,00 zł
332,10 zł 332.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 1 dzień? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl