Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper Licencja Sam.
Shoper SaaS

Elegy Szablon Pro

MXELEGY
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

redefine_main

Szablon ELEGY to rewolucyjne rozwiązanie dla Twojego e-biznesu, dzięki któremu możesz uniknąć wysokich kosztów związanych z projektowaniem indywidualnego rozwiązania graficznego.

Zaprojektowany przez specjalistów z dziedziny eCommerce

W pełni konfigurowalna kolorystyka

Niesamowicie szerokie możliwości personalizacji

Super wydajność potwierdzona wynikami PSI

Zoptymalizowany pod SEO

Responsywny w 100%

Działa perfekcyjnie na każdym urządzeniu oraz na każdej przeglądarce!

Jesteśmy pewni, że duża część ruchu na Twojej witrynie pochodzi z urządzeń mobilnych, dlatego ELEGY jest najlepszym rozwiązaniem dla Twojego sklepu, szablon działa na każdej rozdzielczości ekranu.

ELEGY działa wyśmienicie na urządzeniach z ekranami RETINA. Szablon przetestowaliśmy na wszystkich rozdzielczościach włączając w to laptopy, smartphony oraz tablety.

Ułatwiona nawigacja

Rozwinięte menu na stronie głównej.

Filtry produktowe w wersji mobilnej jako wysuwany panel.

Działa wyśmienicie na urządzeniach z ekranami RETINA.

Najlepsza wydajność na każdym urządzeniu!

ELEGY został stworzony w oparciu o najnowsze technologie, które wydajność traktują jako priorytet.

Nasz ekskluzywny posiada także w pełni zaimplementowane mikrodane, dzięki czemu Twoja strona jest bardziej przyjazna wyszukiwarkom internetowym niż w wypadku użycia konkurencyjnych szablonów!

RWD

Dodatkowe moduły

Mapa Google na całą szerokość strony - idealnie pasuje nad stopką

Edytowalny pasek na górze strony z dowolną informacją

Moduł 3 liczników z efektem Parallax

Moduł Video

Wbudowana optymalizacja danych strukturalnych "Rich Snippet"

Kompatybilność

Szablon jest kompatybilny ze wszystkimi aplikacjami ze sklepu AppStore

Dla klientów ELEGY dodajemy GRATIS 3 miesiące abonamentu na nasze 3 aplikacje, które idealnie rozszerzają możliwości szablonu:

Boksy po najechaniu na pozycję menu - Aplikacja pozwala na dodanie do poziomego menu sklepu boksów pojawiających się po najechaniu na wybrane pozycje. Dzięki temu możesz np. dodać krótką informację o firmie, bezpieczeństwie transakcji, gwarancji, systemie ratalnym, promocjach, nowościach lub czymkolwiek innym. Informacja ta zostanie wyświetlona w atrakcyjny i interaktywny sposób.

Kontakt w menu - Aplikacja pozwala na dodanie do poziomego menu sklepu boksów pojawiających się po najechaniu na wybrane pozycje. Dzięki temu możesz np. dodać krótką informację o firmie, bezpieczeństwie transakcji, gwarancji, systemie ratalnym, promocjach, nowościach lub czymkolwiek innym. Informacja ta zostanie wyświetlona w atrakcyjny i interaktywny sposób.

Hot info - Chcesz szybko poinformować klientów o zbliżającej się promocji? Urlopie? Darmowej dostawie? Kodzie promocyjnym? Od teraz to nic prostszego!

RWD

Kupiłeś już szablon ELEGY? Świetnie!

Po zakupie instalujemy w Twoim sklepie szablon ELEGY wraz ze wszystkimi modułami, które są widoczne na sklepie demonstracyjnym, aby uzyskać taki sam efekt jak na wizualizacji.

Kiedy prześlesz nam dane, będziemy potrzebować maksymalnie 2 dni roboczych na instalację oraz konfigurację Twojego nowego szablonu.

Szablon możemy dowolnie zmodyfikować pod Twoje indywidualne potrzeby, w tym celu skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły oraz warunki takiej operacji.

Nie masz jeszcze swojego sklepu? Załóż go z nami! To proste jak nigdy przedtem.

Przykładowe realizacje
670,00 zł
824,10 zł 824.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 2 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Asysta MAXSOTE
Wszystkie nasze szablony są stale rozwijane i ulepszane, a także dostosowywane do aktualnej wersji oprogramowania Shoper. Kupując nasz szablon, otrzymujesz roczny dostęp do bezpłatnych aktualizacji i wsparcia technicznego z możliwością przedłużenia asysty technicznej.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl