Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper Licencja Sam.
Shoper SaaS

Remedy Szablon PRO

MXREMEDY
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Szablon Remedy - styl i elegancja!

Szablon Remedy to w pełni responsywny temat graficzny dla sklepów Shoper. Zadbaj o dobre wrażenie niskim kosztem! Szablony Maxsote to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy chcą szybkiej zmiany grafiki bez dużych kosztów grafiki indywidualnej.
remedy_main
Co otrzymuję po zakupie szablonu?
Po zakupie instalujemy w Twoim sklepie szablon Remedy wraz ze wszystkimi modułami, które są widoczne na sklepie demonstracyjnym. W cenie jest podstawowa konfiguracja szablonu, aby uzyskać taki sam efekt. W cenie szablonu jest dopasowanie kolorystyczne do ogólnej kolorystyki obecnego sklepu, jeśli kolor dodatkowy ma być inny.
remedy_product_card
Jaki jest czas realizacji?
Po zakupie szablonu i przesłaniu danych potrzebujemy maksymalnie 2 dni roboczych na instalację oraz konfigurację szablonu.

Czy mogę dostosować szablon do potrzeb mojego sklepu?
Szablon możemy dowolnie zmodyfikować pod Twoje indywidualne potrzeby, w tym celu skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły oraz warunki takiej operacji.
Przykładowe realizacje
670,00 zł
824,10 zł 824.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 2 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Asysta MAXSOTE
Wszystkie nasze szablony są stale rozwijane i ulepszane, a także dostosowywane do aktualnej wersji oprogramowania Shoper. Kupując nasz szablon, otrzymujesz roczny dostęp do bezpłatnych aktualizacji i wsparcia technicznego z możliwością przedłużenia asysty technicznej.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl