img
+48 506 944 985
Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper Licencja Sam.
Shoper SaaS

Remedy Szablon PRO

Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Szablon Remedy - styl i elegancja!

Szablon Remedy to w pełni responsywny temat graficzny dla sklepów Shoper. Zadbaj o dobre wrażenie niskim kosztem! Szablony Maxsote to idealne rozwiązanie dla klientów, którzy chcą szybkiej zmiany grafiki bez dużych kosztów grafiki indywidualnej.
remedy_main
Co otrzymuję po zakupie szablonu?
Po zakupie instalujemy w Twoim sklepie szablon Remedy wraz ze wszystkimi modułami, które są widoczne na sklepie demonstracyjnym. W cenie jest podstawowa konfiguracja szablonu, aby uzyskać taki sam efekt. W cenie szablonu jest dopasowanie kolorystyczne do ogólnej kolorystyki obecnego sklepu, jeśli kolor dodatkowy ma być inny.
remedy_product_card
Jaki jest czas realizacji?
Po zakupie szablonu i przesłaniu danych potrzebujemy maksymalnie 2 dni roboczych na instalację oraz konfigurację szablonu.

Czy mogę dostosować szablon do potrzeb mojego sklepu?
Szablon możemy dowolnie zmodyfikować pod Twoje indywidualne potrzeby, w tym celu skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły oraz warunki takiej operacji.
PROMOCJA!
13
dni
13
godz
19
min
31
sek
Stara cena: 470,00 zł

370,00 zł
455,10 zł 455.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 2 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Bezpieczna aktualizacja
Oznacza to, że po instalacji tego dodatku będziesz mógł nadal aktualizować swoje oprogramowanie bez ryzyka utraty kompatybilności.
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl