Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper Licencja Sam.
Shoper SaaS

Szablon indywidualny do generatora ofert PDF

MX774
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Generator_oferty_pdf_2
Korzystasz z naszego generatora oferty PDF? Potrzebujesz indywidualnej oprawy graficznej Twojej oferty? Zamów nowoczesny szablon!

Jeśli chcesz dopracować każdy szczegół Twojej oferty, nasi graficy zaprojektują dla Ciebie profesjonalny szablon, który będziesz mógł umieścić w generatorze oferty PDF. Projekt będzie wykonany zgodnie z Twoimi wytycznymi. Jeśli nie masz pomysłów na wygląd oferty, nie przejmuj się, nasi specjaliści zaproponują nowoczesny i elegancki szablon zaprojektowany zgodnie z najnowszymi trendami.

Nie mam generatora oferty, gdzie mogę go kupić?

Generator oferty PDF jest dostępny na platformie Appstore Shoper. Wystarczy, że w menu przejdziesz do zakładki "Aplikacje", odnajdziesz naszą aplikację, klikniesz w instaluj i gotowe! Szczegóły dotyczące aplikacji generatora ofert znajdziesz tutaj.

W ramach usługi otrzymasz:
  • Profesjonalny projekt graficzny szablonu
  • Wdrożenie do wskazanego sklepu lub instrukcję samodzielnej instalacji
  • 12 miesięczną gwarancję

Co, jeśli mam swój projekt oferty?

Jeśli nie potrzebujesz projektu, a chcesz jedynie wdrożyć go do generatora ofert, skontaktuj się z nami. Poprosimy Cię również o wysłanie projektu do nas, abyśmy mogli go zakodować i wdrożyć.
470,00 zł
578,10 zł 578.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 7 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl