img
+48 506 944 985
Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
Shoper Licencja Sam.
Magento 1.9
Magento 2.0
PrestaShop

Inne produkty w tej kategorii

MX14
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Zwiększ wartość zamówień poprzez dodanie modułu pokazującego inne ciekawe produkty w Twojej ofercie! Nie musisz już każdorazowo przypisywać produktów powiązanych, aby ubarwić kartę produktu. Moduł dodaje do karty produktu boks wyświetlający inne produkty z aktualnie przeglądanej kategorii. Dodatek umożliwia szybkie przejście do interesującego produktu bez konieczności powrotu do listy z produktami. Jest to prosty, a zarazem efektywny sposób na zainteresowanie klienta innymi produtami w Twoim sklepie i zwiększenie wartości zamówień. Całość dopasujemy do obecnej grafiki w sklepie

generator_oferty_pdf
Wyświetlenie boksu prezentującego inne produkty w kategorii to świetne narzędzie marketingowe, pozwalające na dłużej zatrzymać klienta w sklepie. Użytkownik czytając opis od razu widzi inne propozycje produktów, które mogą go zainteresować. Możesz określić miejsce wyświetlania dodatku na karcie produktu. Instalacja modułu nie powoduje utrudnień w aktualizacji.

Jeśli już skonfigurowałeś produkty powiązane w swoim sklepie, możesz wykorzystać je do efektywniejszej formy prezentacji. Wypróbuj ten dodatek.

Generator_oferty_pdf_2


W ramach modułu otrzymasz:
  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego.
  • Dopasowanie do obecnej grafiki sklepu.
  • Możliwość ograniczenia ilości wyświetlanych elementów.
  • Możliwość pobierania produktów tego samego producenta zamiast kategorii.
  • Pomoc techniczna w zakresie obsługi modułu.
297,00 zł
365,31 zł 365.31 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 3 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł!
© Copyright 2020 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl