Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Moduł reklamacji

MX510
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Chcesz usprawnić obsługę klientów w sklepie? Wypróbuj nasz moduł reklamacji!

Dodatek umożliwia klientowi zgłoszenie reklamacji bezpośrednio w swoim panelu klienta. Dla każdego zamówienia jest wyświetlany dodatkowy przycisk "zgłoś reklamację". Zgłoszenie to otrzymuje odpowiedni numer i pojawia się w panelu administratora. Osoba odpowiedzialna za obsługę zgłoszeń może na tej podstawie odpowiedzieć na reklamację drogą mailową korzystając z formularza w panelu, zmienić status zgłoszenia lub usunąć zgłoszenie. Klient posiada w swoim panelu dodatkowy moduł wyświetlający informacje na temat statusu swoich zgłoszeń.

modul_reklamacji_maxsote


Masz sporo niezarejestrowanych klientów? Nasz dodatek umożliwia również ich obsługę.

Moduł jest wyposażony w system generowania specjalnych linków, które umożliwiają zgłoszenie reklamacji również przez użytkownika niezarejestrowanego. Korzystając ze specjalnego linku, klient może po wcześniejszym zgłoszeniu podejrzeć status swojej reklamacji.

Po co mi ten dodatek?

Dodatek świetnie sprawdza się jako narzędzie usprawniające obsługę klientów w sklepie. Pomyłki zdarzają się nawet najlepszym. Warto zapewnić klientom prosty i szybki sposób na zgłoszenie swoich uwag, dodatkowo takie narzędzia wpływają pozytywnie na odbiór Twojego sklepu. Profesjonalna obsługa to większe zaufanie i większe zyski!
modul_reklamacji2_maxsote
W ramach produktu otrzymasz:
  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego
  • Podstawowa konfiguracja
  • Pomoc techniczna oraz gwarancja
2 970,00 zł
3 653,10 zł 3653.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 20 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl