Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote Grafika
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)

Szablon Rocoto

MX_ROCOTO
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Szablon ROCOTO to szybki i prosty sposób na podkreślenie elegancji Twojego asortymentu. Nie potrzebujesz już drogich i czasochłonnych wdrożeń, Rocoto zawiera wszystko, czego potrzebujesz.

img
img
  • Efekt przenikania podczas scrollowania strony
  • Moduł najważniejszych kategorii w formie kafelek
  • Rewolucyjne Menu Maxsote Rockford RWD™
  • Wbudowany efekt SWAP w boksach produktowych
  • Pełna responsywność
  • Możliwość zmiany ilości produktów w rzędzie w trybie RWD

Działa perfekcyjnie na każdym urządzeniu!

Ruch z urządzeń mobilnych na sklepach internetowych stale wzrasta, dzięki szablonowi Rocoto masz pewność, że klient będzie mógł w przejrzysty sposób przeglądać Twój asortyment na dowolnym urządzeniu

Aby ułatwić nawigację zastosowaliśmy naszą najnowszą technologię Maxsote Rockford RWD™, która wyświetla na telefonach i tabletach intuicyjne Menu z zakładkami!

Zastanawiałeś się kiedyś, czy na telefonach zastosować widok dwukolumnowy lub jednokolumnowy? Od teraz nie musisz się więcej zastanawiać, ponieważ szablon Rocoto umożliwia zmianę widoku przez klienta!

img

Atrakcyjny wygląd i najnowsze technologie!

Szablon Rocoto całkowicie odmieni Twój sklep internetowy. Nowoczesny styl i elegancja w połączeniu z najnowszymi technologiami zagwarantują pozytywne wrażenia zakupowe u Twoich klientów

Szablon posiada w pełni zaimplementowane mikrodane, dzięki czemu Twoja strona będzie bardziej przyjazna wyszukiwarkom internetowym

Dla klientów Rocoto dodajemy aplikację MegaMenu™ na miesiąc zupełnie za darmo!

img
Najczęściej zadawane pytania
Co potrzebuję, aby zainstalować szablon?
W tym celu potrzebne będzie Ci oprogramowanie sklepu Shoper lub E-sklep (ClickShop). Jeśli jeszcze nie posiadasz sklepu, możesz go założyć również u nas. W tym celu skontaktuj się znami poprzez ten formularz
Jak wygląda proces instalacji szablonu?
Po zakupie szablonu na naszej platformie, prześlemy Ci potwierdzenie oraz prośbę o udzielenie dostępu do panelu sklepu w celu jego instalacji. Nie musisz się niczym przejmować, otrzymasz wstępnie skonfigurowaną, działającą grafikę sklepu w przeciągu 1-3 dni roboczych.
Co daje mi asysta techniczna na szablon?
W cenie szablonu otrzymujesz 12 miesięczną asystę techniczną. Oznacza to, że otrzymujesz gwarancję kompatybilności w przypadku aktualizacji oprogramowania Shoper na okres 1 roku oraz dostęp do aktualizacji.
Czym różni się zakup szablonu od grafiki indywidualnej?
Szablon to gotowe rozwiązanie, które pozwala na otworzenie sklepu z estetyczną szatą graficzną w krótkim okresie czasu. Grafika indywidualna to dedykowany projekt graficzny oraz wdrożenie, które jest bardzo czasochłonne i cała operacja może trwać nawet miesiącami.
Czy mogę wprowadzać zmiany w szablonie?
Szablon jest przygotowany pod podstawową konfigurację, taką jak zmiana koloru głównego, podmiana loga, elementów graficznych, oraz dodawanie, usuwanie i edycja modułów. Szablon możemy dowolnie zmodyfikować pod Twoje indywidualne potrzeby, w tym celu skontaktuj się z nami, aby ustalić szczegóły oraz warunki takiej operacji.
Przykładowe realizacje
670,00 zł
824,10 zł 824.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 2 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Asysta MAXSOTE
Wszystkie nasze szablony są stale rozwijane i ulepszane, a także dostosowywane do aktualnej wersji oprogramowania Shoper. Kupując nasz szablon, otrzymujesz roczny dostęp do bezpłatnych aktualizacji i wsparcia technicznego z możliwością przedłużenia asysty technicznej.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl