Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
GALERIA PRODUKTU
imgKompatybilność

Kampania Adwords - linki sponsorowane

TNS002
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Szukasz szybkiego sposobu na zwiększenie sprzedaży swoich produktów? Google Adwords umożliwia pojawienie się Twojej witryny na 1 miejscu w wynikach wyszukiwania w przeciągu 1 dnia!

Google Adwords to linki sponsorowane opłacane za efektywność. Płacisz dopiero wtedy, gdy ktoś kliknie w Twój link i zostanie przeniesiony na Twoją witrynę. Kluczowe jest zatem dopasowanie reklam tak, aby kliknięcia pochodziły od użytkowników, którzy faktycznie chcą zakupić Twój produkt. Niewłaściwa konfiguracja kampanii może spowodować, że inwestycja w linki sponsorowane nie zwróci się. Sugerujemy zatem zlecić to specjalistom!

Co otrzymasz zamawiając konfigurację kampanii Adwords?

  • Stworzenie kampanii linków sponsorowanych dla Twojej witryny, dzięki czemu pojawi się ona na pierwszej stronie wyników wyszukiwania
  • Dobór słów kluczowych zgodnie ze specyfiką Twojej branży, dzięki czemu Twoja strona wyświetli się na szczycie wyników wyszukiwania na najbardziej konkurencyjne frazy, wyprzedzając tym samym inne firmy z Twojej branży i przyciągając nowych Klientów.
  • Ciągłe doskonalenie działań, dlatego oferujemy nieustanną optymalizację kampanii. Dzięki temu masz pewność, że skuteczność reklamy jest ciągle na najwyższym poziomie.
  • Doradztwo na każdym etapie inwestycji, odpowiedź na wszystkie pytania, gwarancja poczucia stabilności oraz pewność wysokiej jakości naszych usług.
  • Przejrzysty model płatności. Dokładnie wiesz, za co płacisz oraz możesz w każdym momencie skontrolować swoje inwestycje na dedykowanym koncie Google AdWords, do którego masz ciągły dostęp.
Wykonawcą usług konfiguracji linków sponsorowanych jest Grupa TENSE, profesjonalna agencja interaktywna specjalizująca się w marketingu internetowym oraz oficjalny partner Google. Kliknij tutaj, jeśli interesuje Cię także organiczne pozycjonowanie w wyszukiwarce Google.
quantity kg
Mogą Cię zainteresować:
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl