Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Twitter Widget - integracja z Twitterem

MXTWITT
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Chcesz zwiększyć zasięg swojego sklepu? Twitter to jedna z najpopularniejszych platform do wymiany informacji na całym świecie. Dzięki naszej aplikacji możesz zachęcić użytkownika do publikowania tweetów na temat twojego sklepu i dotrzeć do jeszcze większej liczby odbiorców.
Aplikacja "Twitter Widget" umożliwia:
  • umieszczenie w dowolnym miejscu buttona "Obserwuj", dzięki któremu klient może jednym kliknięciem zasubskrybować kanał twojego sklepu na Twitterze
  • umieszczenie na karcie produktu buttona "Tweetnij", dzięki któremu klient może jednym kliknięciem udostępnić link do tego produktu na swoim Twitterze
  • edycję domyślnego szablonu tweeta po kliknięciu w "Tweetnij" na karcie produktu
  • umieszczenie w dowolnym miejscu na stronie sklepu osi czasu Twittera i ostatnich postów
Jak to zrobić?

Każdy z tych elementów możesz umieścić w jednej z ustalonych pozycji lub wewnątrz dowolnego obiektu HTML wpisując jego ID. Wypróbuj aplikację i przekonaj się, że tylko kilka kliknięć dzieli cię od dodania tych wszystkich opcji do swojego sklepu i lepszego eksponowania twojej oferty w mediach społecznościowych.Nie wiesz jak skonfigurować integrację Twitter widget? Wszelkie potrzebne informacje znajdziesz tutaj.

Zachęcamy do zapoznania się z filmem instruktażowym:Moduł jest już oficjalnie dostępny w Appstore Shopera - możesz go kupić bezpośrednio z poziomu Twojego sklepu w zakładce Aplikacje - kliknij i zobacz szczegóły. W przypadku pytań jesteśmy do dyspozycji!
Cena za 12 miesięcy
77,00 zł
94,71 zł 94.71 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 1 dzień? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl