Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
img
Producent
Shoper
imgKompatybilność
Shoper Licencja Sam.

Migracja Shoper LT na SaaS

MX001_Shoper
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Posiadasz swój sklep na niewspieranej już licencji samodzielnej Shoper? Chcesz przenieść go na licencję SaaS?
Ta usługa jest dla Ciebie!

Licencje samodzielne Shoper zostały wycofane ze sprzedaży. Oznacza to brak pomocy technicznej oraz brak aktualizacji. Już teraz Shoper SaaS posiada o wiele więcej funkcji, niż Shoper na licencji samodzielnej. Przejście na SaaS może być problematyczne szczególnie, jeśli sklep posiada indywidualne modyfikacje. My pomożemy Ci zmigrować sklep w sposób bezproblemowy i bez dodatkowego ryzyka!

abonament-premium-shoper

UWAGA! Jeśli chcesz przejść na usługę Shoper Premium, cena migracji wynosi 499zł netto i zawiera migrację próbną, właściwą, a także 1 miesiąc abonamentu Premium. Migracja próbna pozwala na przetestowanie sklepu i ew. dostosowanie go, zanim domena zostanie przepięta na Shoper Premium. Migracja właściwa jest wykonywana, gdy już widzimy czarno na białym, jak sklep działa w nowej wersji. W przypadku użytkowników Premium ryzyko wystąpienia błędów na sklepie produkcyjnym po migracji jest zredukowane do minimum.

Jeśli chcesz przejść na zwykły abonament, migracja testowa + właściwa to kwota 397zł netto. Jeżeli jesteś przekonany i nie potrzebujesz migracji testowej - koszt z aktywną asystą techniczną Shoper to 97zł netto, bez asysty - 197zł netto. W cenie migracji na zwykły abonament jest 1 rok abonamentu platynowego.

Dzięki przejściu na SaaS zyskasz:
  • Hosting w cenie abonamentu i codzienny backup sklepu
  • Automatyczne aktualizacje
  • Stałą pomoc techniczną zapewnianą przez producenta
  • Dostęp do najnowszych aplikacji i szablonów graficznych
  • Wysoką wydajność sklepu nawet przy dużej bazie produktowej
Dostępne pakiety:
499,00 zł
613,77 zł 613.77 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 7 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl