Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Sumowanie stanów magazynowych wariantów

MXAA_2
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Nasza aplikacja pozwala na zsumowanie stanów magazynowych poszczególnych wariantów i ustawienie ich jako stan produktu głównego.

Moduł posiada w cenie funkcje aplikacji Automatyczna aktywność produktów, dzięki czemu w momencie wyzerowania się stanów magazynowych poszczególnych wariantów, główny produkt automatycznie zostanie zdezaktywowany. Analogicznie w przypadku powrotu wariantu na stan - produkt główny zostaje aktywowany. Funkcję tę można w każdej chwili wyłączyć i zostawić tylko samą kontrolę stanów magazynowych, bez edycji widoczności produktów.sumowanie_stanow

Sumowanie stanów magazynowych wariantów to:
  • Cykliczna aktualizacja całej bazy produktów
  • Wyłączanie sprzedanych produktów w czasie rzeczywistym od razu po złożeniu zamówienia
  • Gwarancja poprawnego działania przez cały czas używania aplikacji
W cenie jest wdrożenie do sklepu oraz asysta techniczna i gwarancja kompatybilności w przypadku aktualizacji oprogramowania na okres 1 roku. Po roku konieczne jest przedłużenie asysty w kwocie 170 zł netto / 1 rok.

Jeśli chcesz tylko kontrolować widoczność produktów w zależności od ich stanów, sprawdź ten produkt.
Cena za 12 miesięcy
470,00 zł
578,10 zł 578.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 2 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Mogą Cię zainteresować:
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl