Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
img
Producent
Leo
imgKompatybilność

Synchronizator XML

Leo02
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Jeśli szukasz aplikacji, która w łatwy, szybki i prosty sposób pomoże Ci na wymianę danych pomiędzy Subiektem GT, a serwisami i aplikacjami zewnętrznymi, Synchronizator XML z pewnościa spełni twoje wymagania!

Program ten wymienia informacje za pośrednictwem plików XML. Aplikacja doskonale spełnia rolę pośrednika pomiędzy Subiektem, a dowolnym sklepem internetowym i zastępuje wyspecjalizowane mechanizmy synchronizacji.

Program w wersji demonstracyjnej można uruchomić w dowolnej jednostce Subiekta, dzięki czemu można wykonywać pracę na danych rzeczywistych.

Dostęp do wszystkich możliwości programu możliwy jest w wersji demonstracyjnej. Prócz wymienionych opcji możliwe jest dodanie maksymalnie 50 dokumentów, eksport 10 towarów i 10 zdjęć. Wersja DEMO nie pozwala na usuwanie zdjęć.

Przykładowy plik XML można pobrać tutaj, natomiast instrukcję wraz z licencją można pobrać stąd.
Cena za 12 miesięcy
828,00 zł
1 018,44 zł 1018.44 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 2 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl