Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
Shoper Licencja Sam.
Shoper SaaS

Synchronizator Shoper > Shoper

MX601
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Posiadasz sklep na platformie Shoper? Chciałbyś rozszerzyć swoją działalność o kolejny sklep? Synchronizator Shoper > Shoper to kompleksowy mechanizm zapewniający łatwą i szybką wymianę informacji pomiędzy oboma sklepami!

Synchronizator umożliwia dwukierunkową wymianę danych. Ze sklepu głównego (nadrzędnego) pobierane są dane towarów: stany magazynowe, ceny, zdjęcia, atrybuty oraz warianty (tylko magazynowe). W momencie złożenia zamówienia w sklepie podrzędnym, do sklepu nadrzędnego wysyłana jest informacja o tym fakcie i stan magazynowy zamówionych produktów zostaje odpowiednio zmniejszony. To samo dzieje się w drugą stronę.

Pierwszym etapem wdrożenia jest audyt techniczny i dokładna analiza konkretnych potrzeb Klienta. Następnie dostosowujemy nasze skrypty integracyjne i uruchamiamy je tak, aby działały w tle bez konieczności żadnej ingerencji ze strony administratora sklepu.

Synchronizator Shoper > Shoper:
  • Działa w pełni automatycznie
  • Nie obciąża serwera
  • Skraca czas spędzany przy administracji Twoich sklepów
  • Automatycznie obniża stan magazynowy produktu w obu sklepach maksymalnie do kilkunastu sekund po złożeniu zamówienia
W ramach produktu otrzymasz:
  • Wdrożenie do wskazanych sklepów Shoper
  • Podstawowa konfiguracja
  • Pomoc techniczna oraz gwarancja
Cena może się zmienić w zależności od Twoich konkretnych wymagań. Jeśli potrzebujesz dodatkowych opcji, których brakuje w powyższym opisie synchronizatora, zapytaj o szczegóły. Na pewno dostosujemy mechanizm do Twoich potrzeb!

W cenie jest wdrożenie do sklepu oraz asysta techniczna i gwarancja kompatybilności w przypadku aktualizacji oprogramowania na okres 1 roku. Po roku konieczne jest przedłużenie asysty w kwocie 370 zł netto / 1 rok. W przypadku większej ilości sklepów podrzędnych ustalamy wycenę indywidualną.
970,00 zł
1 193,10 zł 1193.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 7 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl