Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper SaaS

Atrybuty w formie ikon

MX157
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Twoja karta produktu prezentuje się mało atrakcyjnie? Zwiększ jej czytelność, prezentując atrybuty w formie graficznej!

Dodatek zmienia standardowy sposób wyświetlania atrybutów z formy tekstowej na proste i czytelne ikony. Pozwala to uniknąć przeładowania karty produktu tekstem i w znaczący sposób poprawia czytelność strony.

screenshot

Kupując aplikację otrzymasz gotowy mechanizm, który zmienia sposób wyświetlania atrybutów. Administrator może samodzielnie wrzucić własne ikony do sklepu i w każdej chwili podmienić je na inne. Jeśli nie posiadasz ikon, możemy je dla Ciebie zaprojektować - w takim wypadku proszę o przesłanie wytycznych mailowo celem otrzymania wyceny.W ramach modułu otrzymasz:

  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego
  • Pomoc techniczna oraz gwarancja 12 miesięcy
370,00 zł
455,10 zł 455.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 7 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2022 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl