img
+48 506 944 985
Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł

Nasi klienci

Zobacz poziom naszych realizacji i dołącz do grona zadowolonych Klientów już dziś!

Nasze przedsiębiorstwo miało przyjemność współpracować z firmą Maxsote przy okazji tworzenia sklepu internetowego lamillou-us.com. Programiści Maxsote byli odpowiedzialni za wdrożenie projektu graficznego oraz kilka cennych modyfikacji. Okazali się bardzo pomocni przy okazji konfiguracji sklepu, co więcej, nadal możemy na nich liczyć przy okazji pytań dotyczących już funkcjonującej witryny. Firma jest dobrze zorganizowana, komunikatywna, a co najważniejsze, niezawodna. Wysoko wyszkoleni specjaliści są biegli w kwestiach standardów handlu elektronicznego i zawsze służą cenną radą.
Nadal współpracujemy z Maxsote i jesteśmy bardzo zadowoleni z jakości ich usług i serdecznie ich polecamy jako idealnego partnera w zakresie usług e-commerce.

Mariusz Przemyski, Właściciel

Asaj sp. z o.o.

Współpracujemy z firmą Maxsote już kilka lat. Wprowadziliśmy w tym czasie sporo zaawansowanych modułów, które wspólnie z Maxsote stale rozwijamy. Specjaliści tej firmy chętnie służą pomocą, oferując fachową pomoc i doradztwo.

Polecamy Maxsote wszystkim zainteresowanym i liczymy na kolejne lata równie owocnej współpracy!

Franciszek Szulc, Dyrektor e-commerce

Marko

Z firmą Maxsote rozpoczęliśmy współpracę od kilku wdrożeń zmian graficznych w szablonie sklepu internetowego, wszystko przebiegło zgodnie z planem. W tym momencie było to firma jedna z wielu, nie mniej jednak wraz z rozwojem sklepu nasze serwery nie potrafiły poprawnie obsłużyć odwiedzających i tu z pomocą przyszedł Pan Tomasz, który zaproponował odpowiednie rozwiązanie oraz migrację danych. Po tej sytuacji było jasne, że to profesjonalna firma, na której można polegać. Obecnie współpraca trwa od 2017 i oby tak było dalej :)

Krzysztof Rułkowski, Dyrektor e-commerce

Electromag

Zespół Maxsote wykonał dla nas dedykowana szatę graficzną sklepu oraz szereg modyfikacji. Jesteśmy bardzo zadowoleni z ich działań, które przełożyły się na wzrost popularności i prestiżu sklepu. Kontakt z Maxsote jest na najwyższym poziomie i zawsze możemy liczyć na dobra radę - nie tylko z zakresu samej obsługi sklepu.
Możemy z chęcią polecić Maxsote wszystkim właścicielom sklepów internetowych!

Radosław Jankowski, Właściciel

Audiopolis

Dzięki rozwiązaniom firmy Maxsote zauważyliśmy duży postęp na wielu płaszczyznach związanych z działaniem sklepu, dlatego z pełnym przekonaniem i przyjemnością rekomendujemy Maxsote jako wartościowego i solidnego partnera w branży e-commerce.

Jarosław Kasperuk

img
Usarmour Sklep sportowy
img
Cora Producent oświetlenia
img
Thestar Odzież robocza, akcesoria
img
Kaczucha Wyposażenie łazienek, akcesoria
img
Edibazzar biżuteria, dodatki, akcesoria
img
Arena Łazienek wyposażenie łazienek, akcesoria
img
1 Łazienka wyposażenie łazienek, akcesoria
img
Gemlord biżuteria z pereł
img
Match Pro sklep wędkarski
img
Usmot opony, felgi
img
Donitza toczenie w drewnie
img
1242 okulary, akcesoria
img
Exerion gry, akcesoria
img
Grafika Na Ścianę producent fototapet
img
EuroFrance części do samochodów
img
Stylowe Ogrodzenia sklep z ogrodzeniami
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł!
© Copyright 2020 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl