Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
Shoper Licencja Sam.

Synchronizator Sote > Shoper

MX602
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Jesteś posiadaczem sklepu na platformie Sote? Chciałbyś poszerzyć swoją działalność o dodatkowy sklep na platformie Shoper? Synchronizator Sote > Shoper to kompleksowy mechanizm zapewniający łatwą i szybką wymianę informacji pomiędzy oboma sklepami!

Synchronizator umożliwia dwukierunkową wymianę danych. Ze sklepu głównego (nadrzędnego) pobierane są dane towarów: stany magazynowe, ceny, zdjęcia oraz warianty. W momencie złożenia zamówienia w sklepie podrzędnym, do sklepu nadrzędnego wysyłana jest informacja o tym fakcie i stan magazynowy zamówionych produktów zostaje odpowiednio zmniejszony.

Pierwszym etapem wdrożenia jest audyt techniczny i dokładna analiza konkretnych potrzeb Klienta. Następnie dostosowujemy nasze skrypty integracyjne i uruchamiamy je tak, aby działały w tle bez konieczności żadnej ingerencji ze strony administratora sklepu.

Synchronizator Sote > Shoper:
  • Działa w pełni automatycznie
  • Nie obciąża serwera
  • Skraca czas spędzany przy administracji Twoich sklepów
W ramach produktu otrzymasz:
  • Wdrożenie do wskazanych sklepów internetowych
  • Podstawowa konfiguracja
  • Pomoc techniczna oraz gwarancja
Jeśli potrzebujesz dodatkowych opcji, których brakuje w powyższym opisie synchronizatora, zapytaj o szczegóły. Na pewno dostosujemy mechanizm do Twoich potrzeb!
970,00 zł
1 193,10 zł 1193.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 2 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl