Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Retargeting
imgKompatybilność
Shoper Licencja Sam.
Shoper SaaS
Magento 1.9
Magento 2.0
PrestaShop

Retargeting - darmowy okres próbny

RT-01
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Chciałbyś zwiększyć przychody Twojego sklepu internetowego, pomagając klientowi wybrać dokładnie te produkty, które na prawdę chce kupić?

Retargeting to wyspecjalizowana firma tworząca oprogramowanie, które skupia się na pomocy w osiąganiu wysokich wyników sprzedaży. Opracowała aplikację o tej samej nazwie, która jest platformą automatyzacji oraz personalizacji marketingu, która od samego początku była projektowana z myślą o potrzebach sklepów internetowych. Aplikacja wykorzystuje własny algorytm, który śledzi oraz analizuje działania każdego odwiedzającego Twój sklep internetowy, w celu przesłania im spersonalizowanych wiadomości, których celem jest zwiększenie rentowności sklepu poprzez zmniejszenie liczby porzuconych koszyków oraz zwiększenie ilości finalizowanych transakcjiRetargeting zapewnia analizę na poziomie klienta, oraz ułatwia podejmowanie kluczowych decyzji podczas eliminowania słabych punktów ścieżki zakupowej. Możesz odkryć, które z kategorii w Twoim sklepie są najbardziej popularne, którzy klienci wracają najczęściej oraz jak długo trwa cykl zakupu.

Po przeanalizowaniu działania użytkownika, aplikacja potrafi wysłać serię automatycznych i spersonalizowanych komunikatów, których treść jest zaprojektowana tak, aby zapewnić odpowiednią motywację dla klientów, w celu szybkiego ich przejęcia.

Istnieją trzy rodzaje komunikatów:
 • Wiadomość bezpośrednia (bezpośrednio na stronie).
 • Wiadomość e-mail
 • Wiadomość SMS
Retargeting oferuje multi-testową funkcję, dzięki której możesz przetestować dowolną ilość wiadomości. Możesz sprawdzić działanie kilku komunikatów równocześnie, a następnie wybrać ten, który daje najlepsze rezultaty, albo pozwolić dokonać wyboru aplikacji.

Retargeting jest obecnie zintegrowany z ponad 12 platformami z dziedziny e-commerce i dlatego proces integracji zajmuje mniej niż 3 minuty. Jeżeli używasz niewspieranej platformy, możesz użyć instrukcji dotyczącej generalnej implementacji oraz zasięgnąć pomocy wsparcia technicznego, które pomoże Ci uruchomić platformę najszybciej jak to możliwe.

Retargeting używa systemu płatności zależnego od wydajności platformy. Oznacza to, że płacisz tylko prowizję od zleceń generowanych przez aplikację. Szczeble płatności przedstawiają się następująco:
 • mniej niż 10.000 EURO - 3.5% prowizji
 • od 10.001 EURO do 25.000 EURO - 3% prowizji
 • od 25.001 EURO do 50.000 EURO - 2.5% prowizji
 • od 50.001 EURO do 100.000 EURO - 2% prowizji
 • od 100.001 EURO do 250.000 EURO - 1.5% prowizji
 • ponad 250.001 EURO - 1% prowizji
Darmowa wersja trial aplikacji zawiera:
 • Pełen dostęp doplatformy bez ukrytych kosztów
 • Darmowe wsparcie dla klienta
 • Nielimitowana ilość wiadomości wysłanych poprzez Retargeting
Dodaj ten produkt do swojego zamówienia, a założymy Ci darmowe konto na 14 dni.

Więcej informacji znajduje się na stronie naszego partnera.
quantity szt.
Termin realizacji: 2 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl