img
+48 506 944 985
Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
Shoper Licencja Sam.

Chmura tagów

Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Ułatw klientowi poruszanie się po Twojej witrynie i spraw, aby wyszukiwanie kolejnych towarów stało się jeszcze przyjemniejsze!

Nasz moduł umożliwia tworzenie tagów przy każdym produkcie, dzięki którym możliwym jest stworzenie grupy towarów występujących pod jednym znacznikiem. Wprowadzanie słów kluczowych sprowadza się do wypisania ich po przecinku w krótkim opisie produktu za pomocą panelu administracjnego. Jeżeli to pole jest już zaadoptowane w Twoim sklepie, umożliwimy Ci dokonanie tego z poziomu strony informacyjnej, której nazewnictwo będzie odsyłało do konkretnego produktu. Dzięki temu po kliknięciu w tag zostaniemy przekierowani do podstrony na której znajdziemy listę produktów zawierającą inne towary sygnowane tym samym znacznikiem.

Dodatek działa w oparciu o standardową wyszukiwarkę produktów Shoper i pole "opis skrócony". Wyszukiwarka musi wyszukiwać po opisie skróconym, żeby zapewnić poprawne działanie dodatku.

W ramach produktu otrzymasz:
  • Wdrożenie do wskazanego sklepu internetowego
  • Dopasowanie do obecnej grafiki sklepu
  • 12 miesięczna gwarancja
270,00 zł
332,10 zł 332.10 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 7 dni? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
img Bezpieczna aktualizacja
Oznacza to, że po instalacji tego dodatku będziesz mógł nadal aktualizować swoje oprogramowanie bez ryzyka utraty kompatybilności.
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl