img
Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł

Odwirusowanie sklepu/serwera/witryny

Twoja strona dostała się na czarną listę? Doskwiera Ci złośliwe oprogramowanie i potrzebujesz pomocy w jego usunięciu? Trafileś w dobre miejsce!
Malware removal
Złośliwe oprogramowanie to wszystkie skrypty, aplikacje i programy działające wbrew hostowi, mające złośliwy lub szkodliwy wpływ na działanie Twojego serwera.

Najczęstrzym przykładem tzw. malware są skrypty przekierowujące, doklejanie szkodliwego kodu (tzw. code injection) bądź wirusy, które mogą w sprytny sposób wyłudzić informację o hasłach, dzięki czemu uzyskują dostęp np. do konta bankowego. Jednym z najbardziej trapiących problemów wirusowych jest masowe rozsyłanie spamu co zawsze kończy się wpisaniem na tzw. black listę. W skrajnych przypadkach strona może zostać zablokowana przez hostingodawcę!
Malware removal


Pozwól nam zająć się Twoim problemem. Jeden z naszych specjalistów pomoże Ci pozbyć się trapiących Cie wirusów. Możemy ręcznie usunąć wszystkie złośliwe treści z Twojej witryny, w tym (między innymi):
  • Złośliwe oprogramowanie (przekierowania, clickjacking, iframe, inne code inject'y)
  • Backdoory
  • Wirusy
Nasi programiści korzystają z profesjonalnego oprogramowania, które raz na zawsze pozwala pozbyć się wszystkich wirusów. Do rozpoczęcia prac potrzebny jest dostęp SSH do serwera (root) oraz zainstalowane oprogramowanie CLAMAV. Jeśli posiadasz serwer u nas, nie musisz się martwić poprzednim zdaniem - wszystkie nasze serwery spełniają te wymogi!

Podana cena może się zmienić w zależności od faktycznego stanu zawirusowania serwera. W takim przypadku powiadomimy Cię przed przystąpieniem do prac.
670,00 zł
Zapisz się do newslettera, a otrzymasz od nas kupon o wartości 100zł!
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl