Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
imgPOPRZEDNI NASTĘPNYimg
GALERIA PRODUKTU
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
Shoper SaaS

Promocje na produkty producentów

MX-APP-PROMOPRODUCER
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Od teraz możesz ustawić promocję na wszystkie produkty wybranych producentów w kilka sekund!Jeśli zastanawiałeś się kiedyś, jak przyspieszyć nakładanie promocji na cały asortyment producenta, to ta aplikacja sprawdzi się idealnie! Moduł pozwala na jednoczesne ustawienie promocji na wszystkie produkty wybranych producentów w sklepie. Pierwszym krokiem jest zaznaczenie dowolnej liczby producentów, których produkty chcemy edytować. Następnie ustawiamy parametry promocji - % rabatu oraz zakres dat. Aplikacja ma również możliwość automatycznego wyrównania końcówek cen do .99, .90 lub do części dziesiętnych, aby po obniżce wyglądały one jednolicie.

maxsote_promo_producenci

Moduł edytuje produkty jednorazowo w momencie wykonywania akcji - zmiany w przypisaniach produktów do producentów nie spowodują zmian w ustawieniach promocji. W zakładce "Ostatnie akcje" możemy zobaczyć historię operacji nadawania promocji.

Dodatek jest już oficjalnie dostępny na platformie Appstore Shoper. Możesz go zakupić bezpośrednio z poziomu Twojego sklepu w zakładce aplikacje. W razie problemów z instalacją skontaktuj się z nami. Podana cena jest ceną netto za miesięczny dostęp do aplikacji.

Jak skorzystać z aplikacji Promocje na produkty producentów? - kliknij aby przejść do instrukcji dodatku

Cena za 1 miesiąc
17,00 zł
20,91 zł 20.91 brutto PLN
quantity szt.
Termin realizacji: 1 dzień? Termin realizacji liczymy od momentu potwierdzenia płatności oraz dostarczenia wszelkich niezbędnych informacji potrzebnych w procesie instalacji produktu.
Masz wątpliwości? Pytania?
img Gwarancja
Ten produkt objęty jest 12 miesięczną gwarancją. Szczegółowe informacje na temat jej warunków są dostępne na stronie: Ogólne Warunki Gwarancji Oprogramowania Maxsote.
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl