Pakiet startowy Maxsote
2 039,00 zł
img
Producent
Maxsote
imgKompatybilność
eSklep (ClickShop)
Shoper Licencja Sam.
Shoper SaaS
Magento 1.9
Magento 2.0
PrestaShop

Pomoc techniczna BASIC 1 miesiąc

MX971
Udostępnij:

Opinie o produkcie (0)

Czy spotkałeś się z sytuacją, kiedy problem ze sklepem spowodował brak zamówień i nie zarobiłeś swoich pieniędzy? Awarie to rzecz, która spotyka każdego właściciela sklepu internetowego prędzej czy później. W takich sytuacjach jedyne, co możesz zrobić, to zlecić naprawę zepsutego elementu zewnętrznej firmie lub działać indywidualnie. Niestety, czas potrzebny na rozwiązanie problemu w wielu przypadkach jest długi, co wiąże się z utratą potencjalnych klientów i co najważniejsze - Twoich pieniędzy.W takich sytuacjach wychodzimy Ci naprzeciw, prezentując produkt Pakiet pomocy technicznej w trybie pilnym. Ten pakiet to gwarancja reakcji na błędy krytyczne do 8 godzin od momentu zgłoszenia w dni robocze. Nie musisz już szukać w trybie ekspresowym kogoś, kto naprawi problem. Posiadanie aktywnego pakietu nadaje Twoim zgłoszeniom wyższy priorytet w kolejce. Dzięki temu wszystkie Twoje zlecenia będą realizowane szybciej!


W ramach produktu otrzymasz:

 • Gwarantowany czas reakcji w dni robocze: 9:00 - 17:00 - Błędy krytyczne - max 8 godzin
 • Gwarantowany czas reakcji w godzinach pracy: 9:00 - 17:00 - Pozostałe - max 3 dni robocze
 • Priorytety w kolejce zgłoszeń - 4
 • Priorytet w kolejce zleceń - 4
 • 1 miesiąc pomocy technicznej
 • Gwarancja zwrotu pieniędzy za dany miesiąc w przypadku niewywiązania się z ustalonego czasu reakcji
Jak to wygląda w praktyce?
 • Klient zgłasza problem telefonicznie lub poprzez formularz zgłoszenia awarii.
 • W zależności od typu zgłoszenia, w ustalonym czasie następuje kontakt ze strony programisty Maxsote.
 • Jeśli dzieło, którego dotyczy problem, jest objęte gwarancją Maxsote, problem zostaje niezwłocznie naprawiony bez dodatkowych opłat. W innym przypadku programista przedstawia kosztorys prac.
 • Jeśli kosztorys zostaje zaakceptowany przez Klienta, Maxsote niezwłocznie przystępuje do naprawy problemu.
 • Jeśli naprawa wymaga interwencji zewnętrznej firmy (np. dostawcy oprogramowania), a błąd jest krytyczny (zgodnie z definicją błędów krytycznych w Ogólnych Zasadach Gwarancji Maxsote), Maxsote proponuje alternatywny, tymczasowy sposób na przywrócenie podstawowych funkcji aplikacji do działania.

Wykupując nasz pakiet, otrzymujesz gwarancję, że przy wystąpieniu jakiegokolwiek problemu zajmiemy się nim bezzwłocznie w czasie określonym w warunkach danego pakietu - osobno dla błędów krytycznych oraz pozostałych zgłoszeń. Błąd krytyczny to sytuacja, w której niemożliwe jest przeglądanie produktów i/lub składanie zamówień w sklepie internetowym.


Cena dotyczy 1 miesiąca pomocy technicznej. Jeśli chcesz wykupić dłuższy okres - skontaktuj się z nami w celu ustalenia preferencyjnych warunków!


Kliknij tutaj, aby zobaczyć inne pakiety pomocy technicznej.
170,00 zł
209,10 zł 209.10 brutto PLN
quantity szt.
Masz wątpliwości? Pytania?
Zapisz się do newslettera i otrzymaj 100 zł rabatu (dla zamówień powyżej 500 zł netto) lub aplikację na miesiąc gratis! Sprawdź szczegóły...
© Copyright 2021 MAXSOTE.pl All rights reserved.
do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl